Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Dominika Myslivcová po skandálu s natáčením za volantem: Hejty beru, ale stačilo!

Dominika Myslivcová se svým pejskem.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
omluva

Na Dominiku Myslivcovou (26) se sesypala vlna hejtů poté, co zveřejnila na svých sociálních sítích video, na kterém řídí, v jedné ruce drží volant s kafem a druhou natáčí. Na nešťastné storíčko upozornila herečka Nikol Leitgeb (34) a následovala neuvěřitelná smršť. Dominika se k celému problému postavila čelem a omluvila se. Jak sama ale přiznala, všechno má své hranice. 

"Do parčíku," napsala influencerka Dominika Myslivcová ke stories, na kterém v jedné ruce drží volat s kávou a druhou rukou natáčí.

Na to se ozvala herečka a také influencerka Nikol Leitgeb, která se neudržela a do Dominiky se pustila.

"Parčík je hned druhé místo na P, kam bych tě za tohle poslala," napsala rozčileně máma dvou dětí.

"Holky, prosím, přestaňte bejt krávy. Vaše rozbité pusinky jsou mi jedno, ale ohrožujete hlavně nás ostatní," dodala Nikol.

Během pár chvil se na Dominiku Myslivcovou sesypala velká vlna hejtů a nenávistných komentářů.

"Nechci se tady vůbec obhajovat nebo něco vysvětlovat. Lidé by se za volantem natáčet samozřejmě neměli. To je pravda. Bohužel to dělá hodně lidí, kteří nejsou vidět jako já, a proto to nikdo neřeší, tak jako momentálně mé stories," rozepsala se Dominika.

"Na videu vidíte, že jsem jela 30 km/h, vyjížděla od Mekáče a byla to otázka pár vteřin. Na dálnici bych si to nedovolila, protože mám před tím velký respekt a jezdím opravdu opatrně. Denně potkávám lidi, co jezdí jako hovada a já mezi ně opravdu nepatřím. Ať už to podle videa může působit jakkoli. Takže jsem vám to tady chtěla jen napsat. Všechny hejty beru a dál mi nespamujte direct. Děkuji a omlouvám se všem, které to pohoršilo," dodala Dominika.


Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy