Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dominika Myslivcová měla pozitivní test na koronavirus a kus štěstí: Vůbec nic mi není

Dominika Myslivcová měla pozitivní test na koronavirus a kus štěstí: Vůbec nic mi není
Zdroj: Instagram Dominika Myslivcová
+ Dalších 6 fotografií
luxus
Krásná Dominika Myslivcová (26) se v minulých dnech chystala za hranice, podstoupila test na koronavirus a k jejímu překvapení byl pozitivní. Smutná Dominika se tak musela odebrat zpátky do svého luxusního pražského hnízdečka. Jak to tak ale vypadalo, pro většinu Covid-19 pozitivních by tahle karanténa byla spíše dovolenou snů.

Dominika Myslivcová (26) si boj s koronavirem užívala po svém, jak jinak než v luxusu. Kvůli bezpříznakovému průběhu se cítila plná energie, a tak si trošku znuděná užívala života ve svém krásném bytě. Bavila se popíjením drahého sektu v posteli po boku roztomilého pejska Fendiho. "Nebudu vám lhát, opravdu mi už z té samoty hrabe, ale je třeba si to aspoň trošičku zpříjemnit. Takže dnes papání přímo do postele a jdu si číst knížku, tak jak radil pan prezident," oznámila na svých sociálních sítích svým příznivcům.

Průběh nemoci

Dominika měla to štěstí, že byl průběh její nemoci téměř bez příznaků. "Cítím se zdravě a plná energie. Jeden den jsem cítila chutě tak na padesát procent. Zcela jsem chuť ani čich ale neztratila," řekla Dominika pro eXtra.cz

Jako Stepfordská panička

Když došlo na dny, kdy se Dominika opravdu nudila, tak se vyfikla jako pravá Stepfordská panička a uklízení jí šlo od ruky. "Všechno uklizeno, vypráno na dvakrát a už opravdu odpočítávám minuty. Dnes jsem se teda s dovolením trošičku vyfikla, už mě nebaví celé dny trávit v teplácích a s drdolem, navíc ten pocit, když náhodou potkáte zrcadlo", dodala s vyděšeným smajlíkem.

Deset dní v karanténě uteklo jako voda a Dominika se raduje, že může jít zase mezi lidi. "konečně jsem vylezla z “domácího vězení” docela zvláštní pocit vidět po 11 dnech zase lidi. Jsem opravdu šťastná, že už to mám za sebou, ještě týden a už by mi z toho opravdu hráblo," napsala Dominika Myslivcová oslavně na svém Instagramu s podporou k lidem, kteří si nemocí právě procházejí. "Přeju, hlavně zdraví a pozitivní nadhled. Jsme v tom všichni společně a věřím, že bude zase dobře."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy