Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová chystá překvapení: Instagramová královna dorazí už 1. května

Dominika Myslivcová chystá překvapení: Instagramová královna dorazí už 1. května
Zdroj: Archiv D. Myslivcové
+ Dalších 5 fotografií
Překvápko
Držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube a nejznámější blondýna Česka Dominika Myslivcová chystá pro své fanoušky další pecku. Jistě si vzpomínáte na její hit Barbie Girl, který vidělo přes 81 milionu lidí. Už 1. května představí další song, jak jinak, než v růžové!

Nouzový stav, karanténa, koronavirus, pandemie. To jsou možná nejskloňovanější slova posledních týdnů. Dominika Myslivcová však omezení pohybu a dalších aktivit vyřešila po svém - připravila a natočila videoklip s názvem Insta Queen, který bude opět aspirovat na jeden z největších hitů letošního roku.

Pikantní záběry ve vaně

Už ze záběrů z natáčení, které unikly ze zákulisí je jasné, že naprostým právem. V rámci natáčení se totiž děly velké věci! "Já jsem si to moc užila. Ostatně, jako vždycky. Pevně věřím, že se videoklip bude všem mým fanouškům líbit," usmívala se česká Barbie.

Ve videoklipu dostal jednu z rolí i Myslivcové buldoček Fendi. "Nemohl u toho chybět, je to můj miláček. A je to rozený herec," pochvalovala si Dominika. Detaily jsou zatím tajné. Jediné, co jsme ze štábu dostali je, že se na pár sekund sexy blondýna v klipu objeví ve vaně a bude úplně nahá. Nakonec, má v tom zkušenosti, jak jsme viděli v magazínu Playboy.

Myslivcová jistě překvapí

Jestli ale bude vidět něco víc, na to už jsme odpověď nedostali. V každém případě je ale minimálně toto důvod, proč se na videoklip podívat. 1. května určitě budeme u představení a premiéry Insta Queen a do té doby se snad dozvíme ještě něco pikantního. Pink Barbie určitě něco vymyslí.

Související články

Další články