Bývalá modelka a zlatokopka v jednom Dominika Mesarošová (31) zřejmě vzdává svůj dlouhý boj s nadbytečnými kily. Poslední dobou jsme na jejím profilu viděli samé motivační fotky, jak se snaží cvičit a je do celé své proměny zapálená… A dnes? Všechno je opět jinak!

Dominika má bohužel očividně velmi slabou vůli, a proto své cvičení pomalu omezuje na aktivitu, která se skládá pouze ze sedánků a opalovaček u bazénu a pár plaveckých koleček, která ve svém nepříliš velkém bazénu přeplave.

Do Michaela Phelpse má tahle holka vážně daleko, a tak rozhodně nemůžeme ani v nejmenším očekávat, že by se díky plavání vrátila zpět na svoji váhu z dob, kdy ještě předváděla spodní prádlo.

Bohužel tímhle tento zoufalý příběh ještě zdaleka nekončí! Dominika totiž svojí leností postoupila na další level! A sáhla, jak se lidově říká, po obyčejných STAHOVAČKÁCH. Ano, je to bohužel tak! Nicméně svoje stahovačky Domča kulantně neukryla pod šaty (jako ostatní ženy), ale rovnou si pořídila celé stahovací kalhoty! Co přijde příště? To raději nechceme snad ani vědět…