Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dominika Mesarošová vystavila hříšné silikony: Lidé jí začali gratulovat k druhému mimi

Zdroj: Se souhlasem D. Mesarošové / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
spekulace
Modelka Dominika Mesarošová se rozhodla prchnout za teplějším počasím. A to konkrétně do Dominikánské republiky, kam odletěla společně se svým rozkošným synem a partnerem. Z krásné dovolené posílá žhavé snímky v plavkách, kde vyniká její bujné poprsí. Avšak u jednoho snímku, na kterém drží v ruce kokos rozvířila spekulace, že čeká druhé miminko.

Dominika Mesarošová (35) už není pouze modelka, ale zejména maminka syna Eliánka, který roste jako z vody. Společně s partnerem i synem odletěla na prodlouženou dovolenou do Dominikánské republiky, odkud se zatím nemá v plánu vracet. "Tohle je ráj, tohle je sen, ať nikdy nekončí. Děkuji za každý den," napsala Dominika k jednomu ze snímků, které sdílí. Nezapomíná na žhavé fotky v plavkách, kde vyniká její skvělá postava, ale ani na rozkošné momenty ze synem. "Eliánku, budeme dělat na fotku, že se opalujeme, nekonečná láska," poslala slunný pozdrav z dovolené pomocí snímku, na kterém se opaluje se svým synem.

Fanouškové vyvolali spekulace

U jednoho ze snímků se strhla vlna komentářů. Dominika na něm drží kokosový ořech a fanoušci začali spekulovat, zda není na cestě druhý potomek. "Sluší Vám to. Nemůžu se zbavit dojmu, že brzy oznámíte novinku," píše jeden z fanoušků, ke kterému se přidávají další. "Čekáte druhé mimi, že?"

Avšak našli se i tací fanoušci, kteří ví, jak na své postavě Dominika dře, a komentáře tohoto typu ji pravděpodobně příliš nepotěšily. "Ty jo, podle čeho soudíte druhé mimi? To podle toho kokosu? Mně Domča naopak přijde, že je ve výborný formě," zastávají se Dominiky, která na svých sociálních sítích často zveřejňuje příspěvky i tipy, jak makat na postavě a zdravém životním stylu.

Související články

Další články