Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dominika Mesarošová ukázala syna: Jeho křestní jméno nikdo jiný v Česku nemá!

+ Dalších 19 fotografií
Nezvyklé jméno
Je to už měsíc, co se Dominika Mesarošová (33) stala hrdou maminkou. Modelka si se svým partnerem vymyslela pro svého potomka netradiční jméno.

Dominika Mesarošová (33) se před měsícem stala maminkou a ne jen, že neukázala miminko, ale také celou dobu tajila jeho jméno. Uvedla jen, že začíná na písmenko E a o povolení dát synovi netradiční jméno musela zažádat Ústav pro jazyk český.

Teď ale ukázala jak syna, tak zveřejnila i jeho křestní jméno, které nemá nikdo další v České Republice.** „Dnes je mi měsíc. Přišel čas, abych Vám svým jménem oznámil, že dne 19. 9. 2018 v 9:07 hod, 3.650g 53cm vydalo bříško mojí maminky tajemství se jménem Elián Novotný,“** napsala na sociální síť modelka.

Kromě netradičního jména, které tajila, konečně ukázala i rozkošného syna na umělecké fotografii. Dominika je ze svého syna nadšením bez sebe. „Momentálně se chci sžít s miminkem a být dočista jen s ním,“ řekla Extra. To, že prožívá nejhezčí období života, demonstrovala i na svém Instagramu. Tam ke snímku čerstvě narozeného dítka napsala: „Nejde popsat slovy, co právě prožívám. 19. 9. se nám narodil SYN a já se stala maminkou a dostala ten nejkrásnější dárek k narozeninám, jsem tak šťastná!!! Děkuji za obrovskou podporu tatínkovi, který je po celou dobu se mnou a podporuje mě a pomáhá. Jsme nejšťastnější rodiče.“

Mohlo by vás zajímat

Další články