Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

+ Další 4 fotografie

Již přes čtyři roky si modelka Dominika Mesarošová užívá mateřství. Podle svých slov se s partnerem Tomášem snaží být moderními rodiči, se kterými může jejich syn mluvit úplně o všem. Bývalá playmate v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že se před synem se svým mužem nestydí chodit nazí, a promluvila i o druhém dítěti. 

Žádná tabu

Jako bývalá playmate nechyběla modelka Dominika Mesarošová na Playboy party. S odhalováním před objektivem fotoaparátu nikdy studem netrpěla a ani před synem svou nahotu neskrývá. "Tohle doma fakt neřešíme, naopak Adam a Eva," řekla eXtra.cz Dominika, která má doma čtyřletého syna Eliána. "Je to příroda, takže doma, v kruhu rodinném to vůbec neřešíme, úplně normálně máme rádi nahotu," dodala s úsměvem bývalá playmate, která si před pár lety právě za "odhalování" před synem vysloužila na svém Instagramu kritiku od jiných matek.

Ačkoli na to být otevřený v tématech týkajících se sexuality je ještě brzy, je Dominika toho názoru, že se svým mužem Tomášem jsou moderními rodiči, kteří se určitě nebudou zdráhat mluvit se svou ratolestí o čemkoli.

Dominika, která si mateřství užívá plnými doušky, připouští, že čas letí neúprosně rychle. Její chlapeček už za rok a půl nastoupí do první třídy základní školy. "Utíká to hrozně. Já si to užívám, my jsme vlastně pořád spolu, věnujeme se mu, je to úžasný, a pak když se vyvenčím v nějaké společnosti, jsem vždycky ráda, že člověk trošku vypne," uvedla Dominika, která si přišla odpočinout od mateřských povinností na Playboy party.

Citlivé téma

Ve školce, kterou malý Elián navštěvuje, jsou prý i starší děti. Do školy se Dominičin syn prý těší i díky pravidelné předškolní přípravě. "Když po obědě nespinká, tak to vnímá a někdy zmíní, že už se do tý školky těší, tak uvidíme, jak to bude," řekla pyšná maminka.

Rozšíření rodiny o dalšího potomka je pro Dominiku citlivým tématem. "Já už se na druhý dítě necítím, takže to úplně nevidím, ale můj partner by asi chtěl," prozradila Dominika, která stále vypadá perfektně. "Diskutujeme o tom, ale spíš říkám, že ne," dodala s úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy