Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dominika Mesarošová prodává hnízdečko lásky! Kde na něj silikonová zlatokopka vzala

Dominika prodává hnízdečko lásky…
Zdroj: reprofoto
+ Dalších 79 fotografií
Někdejší playmate Dominika Mesarošová (32) se zbavuje svého hnízdečka lásky - sice už delší dobu, ale teď slevila. Nemovitost nedaleko Jesenice u Prahy, vybavená venkovním bazénem, je k mání za téměř 18 milionů korun. Otázkou je, kde si na to silikonová prsatice vydělala tvrdou dřinou. Z přehlídek to bylo těžko...

Sexy Dominika se evidentně dopracovala k astronomickým sumám. Zřejmě hodně pracovala, že si pořídila domeček, který když budete chtít a budete mít pár milionů na účtě navíc, není problém mít. Totiž bydlet po sexy krásce se vyplatí.

Mesarošová, o níž se v minulosti nepsalo kvůli jejímu pracovnímu vytížení, ale hlavně kvůli jejímu silikonem vylepšenému hrudníčku, prodává domeček, v němž si poslední roky žila. A rozhodně se dá psát o luxusu. Na který si jistě vydělala poctivou prací a tvrdou dřinou.

Dívka s neskutečným talentem a čuchem na peníze své bydleníčko ale nemůže více než půl roku prodat. A tak musela slevit. Nejprve domek prodávala za 19 900 000 korun, teď o 2 miliony slevila! Nadstandardní RD 4+kk/terasa, který se nachází u průhonické obory, Jesenice – Osnice, okr. Praha-západ, je k mání… Vše je v perfektním stavu a přidaná hodnota domečku s bazénem? Přeci skutečnost, že v něm bydlela jedna z nejkrásnějších žen v republice. A to se rozhodně vyplatí.

Související články

Další články