Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dominika Mesarošová je jako pátrací balon! Je v tom?!

Bude mít Domča baby?
Zdroj: extra
+ Dalších 20 fotografií
Dominika Mesarošová dorazila na premiéru jednoho filmu jako pátrací balon! Tohle jsme opravdu od bývalé modelky spodního prádla nečekali!

Dominika Mesarošová (31) vyrazila společně se svým přítelem Petrem na českou premiéru amerického snímku xXx: Návrat Xandera Cage. Jakmile přišla před sál, tak ve vteřině kolem sebe vyvolala velkou vlnu pozornosti.

Tentokrát za to nemůže její bujně nabitý dekolt silikony, ale celkový outfit, ve kterém dorazila. Bylo velmi podezřelé, že si modelka po celou dobu nesundala kabát, pod kterým se jí viditelně klenulo bříško a během pózování si tyto partie kryla důkladně kabelkou a nebo popcornem. Na narážky pod fotkami, které má na Instagramu, pouze všem opakuje, že je to hloupost, na kterou nebude odpovídat.

Tak tedy až čas ukáže, jak to s možným těhotenstvím této celebritky je. Je pravdou, že se Dominika o mateřství zmiňuje už několik let. Bohužel neměla štěstí na muže, se kterým by doopravdy rodinu mohla případně založit. Věk na to má, rozum… možná taky. Tak by to vlastně do sebe krásně zapadalo! Good luck, Domčo!

Související články

Další články