Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dominika Gottová zuří! Živoří a je jediná, kdo po Slavíkovi nedostane ani floka

Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Dědictví

Jakmile vypluly na povrch informace o rozdělení dědictví po Karlu Gottovi (†80), začalo pořádné drama. Nejstarší dcera Dominika (49) totiž nemá dědit nic, což ji podle informací Blesku velmi překvapilo. A to také kvůli tomu, že se mezi dědici nachází i její mladší sestra Lucie (35). 

Trvalo dlouhých třicet měsíců, než se vyřešilo, jak a kdo bude dědit osm milionů po zesnulém Karlu Gottovi. Podle informací deníku Blesk už je ale známých pět jmen. Dědictví si rozdělí vdova Ivana Gottová (46), její dcery Charlotte (16) a Nelly (14), druhá nejstarší dcera Gotta Lucie a ještě pátá osoba, jejíž totožnost však zatím není veřejně známá. Historicky se mluvilo o utajovaném synovi, ovšem informace nejsou potvrzené.

Je však jisté, že nejstarší Gottova dcera Dominika mezi nimi není. Podle informací eXtra.cz totiž v roce 2015 podepsala smlouvu o zřeknutí se dědického práva, za což dostala výměnou šest milionů korun. Jenže vyplacena měla být i Lucie, která se nyní na seznamu dědiců objevila!

Dominika Gottová zuří

„Jak je možné, že Lucka nakonec po tátovi dědí a já ne? On se s ní taky finančně vyrovnal!“ uvedla Dominika a doplnila, že už celou záležitost probrala s právníkem. „Jsem z toho špatná,“ povzdechla si v rozhovoru pro již zmíněný web.

Dominika si myslí, že vdova Ivana se jí chtěla po Karlově smrti zbavit za každou cenu, a aby tak nedosáhla ani na korunu. Mě Ivana potřebovala ze všeho vyšachovat ještě za tátova života. A to se jí povedlo,“ nebrala si servítky prvorozená dcera.

Celé dědické řízení chce nyní napadnout. Má prý od lékařů potvrzení, že v roce 2015, kdy smlouvu podepsala, byla pod léky. Zda se jí nakonec podaří dosáhnout její spravedlnosti, to se teprve uvidí.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy