Dominika Gottová vzpomíná na zesnulého tatínka: Nebyla jsem dobrou dcerou
„Vážení přátelé, je to už rok, co jste bez nejlepšího zpěváka, přítele a já bez tatínka. Moc si vážím, že na tátu tak krásně vzpomínáte. Mám stále bolest v srdci, protože vím, že jsem v posledních letech jeho života nebyla dobrou dcerou. Uvědomuji si to a snažím se dál pracovat na tom, abych na tom byla lépe. Někdy minulost nebyla lehká, avšak ani přítomnost není. Do budoucna snad bude lépe,“ uvedla Dominika Gottová ve vyjádření k výročí úmrtí svého otce Karla Gotta Ten zemřel 1. října 2019 ve svých 80 letech. Legendární zpěvák už dlouho bojoval s leukémií, nemoc bohužel zvítězila.
Dominika o svém vztahu k otci promluvila i v knize od novináře Luboše Procházky Poslední roky s Karlem. Smutné výročí ji donutilo k tomu, aby zlepšila rodinné vztahy. „Ráda bych tatínkovi brzy udělala v nebi radost a pokusila se dát dohromady znesvářené strany naší rodiny,“ objasnila Mistrova nejstarší dcera s tím, že to ale musí chtít obě strany a nejenom jedna. Pevně však doufá, že se to povede.
Dominika se na sklonku života Karla Gotta rozhádala s jeho manželkou Ivanou Gottovou (44). Spory nedávno vznikly i mezi ní a její mladší dcerou Lucií. Nyní má ale v plánu vše napravit.
Exkluzivní rozbor Zrádců z pohledu režiséra Kruga a šampionky Šáchové: V čem se Mia liší od Nicole a jak hodnotí její intriky
Související články

Dcera zesnulého Karla Gotta Lucie prolomila mlčení. Přiznala, jak to je s financemi od Ivany

Tvrdá rána pro Ivanu Gottovou. Přiznala zdravotní problémy, musela stopnout vysněný projekt

Přál sis, abych nezůstala sama: Vdova Ivana poslala Karlu Gottovi vzkaz do nebe

Miliardář Tsoukernik ostrouhal. Chtěl odkoupit Bertramku, Ivana Gottová mu do toho hodila vidle
