Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dominika Gottová vzpomíná na zesnulého tatínka: Nebyla jsem dobrou dcerou

Dominika Gottová vzpomíná na zesnulého tatínka: Nebyla jsem dobrou dcerou
Zdroj: Foto Poslední roky s Karlem / archiv Dominiky Gottové
+ Dalších 7 fotografií
vzpomínka
Dnes je to rok, co nás opustil Karel Gott (†80). Při této příležitosti se rozhodla jeho nejstarší dcera Dominika Gottová (47) oficiálně vyjádřit k napjatým vztahům v rodině. Nyní se ale dle jejích slov chystá vše napravit.

"Vážení přátelé, je to už rok, co jste bez nejlepšího zpěváka, přítele a já bez tatínka. Moc si vážím, že na tátu tak krásně vzpomínáte. Mám stále bolest v srdci, protože vím, že jsem v posledních letech jeho života nebyla dobrou dcerou. Uvědomuji si to a snažím se dál pracovat na tom, abych na tom byla lépe. Někdy minulost nebyla lehká, avšak ani přítomnost není. Do budoucna snad bude lépe," uvedla Dominika Gottová ve vyjádření k výročí úmrtí svého otce Karla Gotta Ten zemřel 1. října 2019 ve svých 80 letech. Legendární zpěvák už dlouho bojoval s leukémií, nemoc bohužel zvítězila.

Dominika o svém vztahu k otci promluvila i v knize od novináře Luboše Procházky Poslední roky s Karlem. Smutné výročí ji donutilo k tomu, aby zlepšila rodinné vztahy. "Ráda bych tatínkovi brzy udělala v nebi radost a pokusila se dát dohromady znesvářené strany naší rodiny," objasnila Mistrova nejstarší dcera s tím, že to ale musí chtít obě strany a nejenom jedna. Pevně však doufá, že se to povede.

Dominika se na sklonku života Karla Gotta rozhádala s jeho manželkou Ivanou Gottovou (44). Spory nedávno vznikly i mezi ní a její mladší dcerou Lucií. Nyní má ale v plánu vše napravit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy