Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Dominika Gottová vyměnila bar za pult s uzeninami: Vydělává na úprk z Česka!

Dominika Gottová vyměnila bar za pult s uzeninami: Vydělává na úprk z Česka!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
zpátky do práce
Obchodní centrum v srdci Prahy opět otevřelo, takže do práce se musela vrátit i Dominika Gottová (46). Zatím ne za bar, ale naštěstí má ještě brigádu ve stánku s uzeninami o dvě patra níž. Nejstarší dcera legendárního zpěváka si chce našetřit na cestu z Česka!

Dominika Gottová se po dvou měsících vrátila do práce. "Její" bar ale otevírá až 25. května, a tak se zatím spokojila s brigádou ve stánku s uzeninami. Ten je ve stejném nákupním centru, a tak si ani nemusela zvykat na nové prostředí.

Gottová má v plánu prodávat uzeniny i poté, co opět nastoupí za bar. Chce si totiž udělat výlet do Hongkongu, kde byla už několikrát, takže každá koruna pro ni bude dobrá. „Do uzenin budu chodit ve dnech, kdy nebudu za barem. Pokusím se to nějak zkombinovat,“ prozradila Blesku nejstarší dcera Karla Gotta

Rozvod a hádky

Stále v plánu je také rozvod s Timem Tolkkim Řešit ho bude soud ve finských Helsinkách, kam se ale ani jeden z manželů momentálně nedostane. Tolkki je na tom ještě hůř než Dominika, koronavirus ho uvěznil v Mexiku.

Když k tomu připočteme mediální bitvu, kterou vede Gottová s bývalou kamarádkou Šárkou Rezkovou, je práce asi nejlepším místem, kde aspoň na chvíli na všechno zapomene...

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy