Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová: Táta volil Zemana, ale nechtěl o tom mluvit, z vyznamenání by měl radost

Dominika Gottová: Táta volil Zemana, ale nechtěl o tom mluvit, z vyznamenání by měl radost
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Karel Gott
Legenda české hudební scény Karel Gott by měl z vyznamenání radost, věří jeho dcera Dominika. Jak uvedla ve své knize, slavný zpěvák v roce 2013 volil Miloše Zemana. Proto by Gottovi dnes bylo podle jeho nejstarší dcery určitě ctí, kdyby mohl od prezidenta vyznamenání převzít. Toho se ale už nedočkal, a tak metál obdržel in memoriam.

O tom, že si Karel Gott za svou práci zaslouží metál, jeho dcera Dominika nikdy nepochybovala. „Řád Bílého lva si můj táta právem zaslouží. Celý život tvrdě dřel a obětoval se lidem, jak loni prohlásil prezident Miloš Zeman. Tatínek měl pana Zemana rád, uznával ho a proto ho také v roce 2013 podpořil během prezidentské volby,“ uvedla Dominika Gottová ve své knize o tatínkovi.

Vyznamenání by mělo být na odiv

Podle Dominiky ale Gott své preference dobře tajil. „Vím, že když se před první prezidentskou volbou ukázalo, že tatínkova původně nepřímo řečená podpora směřuje k Miloši Zemanovi, zalekl se a prohlásil, že přece jeho jméno napřímo neřekl. Ale jak mi sám krátce poté sdělil, skutečně chtěl svými slovy podpořit právě Miloše Zemana,“ tvrdí zpěvákova dcera.

Dcera slavného zpěváka v knize také napsala, že až Zeman Gotta vyznamená, neměl by metál ležet někde schovaný. Právě naopak, lidé by měli mít možnost medaili vidět na vlastní oči. „Byla by to velká škoda!“ věří Dominika.

Gott se prý Dominice nikdy nesvěřil

Slavíkova vdova Ivana Gottová (44) se k tvrzení Dominiky jako vždy odmítla vyjádřit. „Paní Ivana Gottová nereaguje na vyjádření Dominiky v médiích, nebude to dělat ani v tomto případě. Jen jednu věc podotknu, pan Karel Gott se Dominice nikdy nesvěřoval s tím, koho volil,“ uvedla zpěvákova bývalá mluvčí Aneta Stolzová pro web iDNES.cz.

To ale Dominiku akorát pořádně vytočilo. Podle ní mluvčí vůbec nemůže vědět, co Gott své dceři řekl. Pravdu se ale už nejspíš nikdy nedozvíme.

Související články

Další články