Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Dominika Gottová slaví 47: Jméno si změnila až v patnácti, tak šel čas s Mistrovou dcerou

Dominika Gottová slaví 47: Jméno si změnila až v patnácti, tak šel čas s Mistrovou dcerou
Zdroj: koláž eXtra.cz / archiv D. Gottové
+ Dalších 11 fotografií
výročí
Prvorozená dcera českého slavíka Karla Gotta (†80) Dominika Gottová slaví 47. narozeniny. Jméno po svém slavném otci nenosila celý život, do puberty totiž používala příjmení své matky. V průběhu let se, jako každý jiný člověk, Dominika hodně změnila. Připomeňte si s námi, jak šel čas s Gottovou prvorozenou dcerou.

Dominika Gottová rozená Zacpalová je zase o rok starší. Letos slaví 47. narozeniny. Příjmení matky Antonie používala až do svých 15 let. Český slavík Karel Gott chtěl nemanželskou dceru utajit, což se mu až do jejích 9 let dařilo. Pak na Dominiku měli přijít novináři v západním Německu, kde měl Gott zrovna koncert.

Trápení v lásce a potíže s pitím

Dominika má vystudovanou hotelovou školu a začala pracovat jako servírka v luxusní pražské restauraci La Provence. Mimo gastronomie se také věnovala kosmetice. Jako barmanka a servírka pokračovala i ve Finsku, kam se odstěhovala se svým tehdejším přítelem a hudebníkem Timem Tolkkim, kterého si později i tajně vzala.

V průběhu let neměla Gottová zrovna velké štěstí. Při problémech s finským hudebníkem začala utápět bolest v alkoholu, snažila se s ní ale bojovat. Starosti a pití se na ní však během několika let podepsaly a dnes už to není ta Gottova malá princezna. Otci slibovala, že se ze závislosti vyléčí, ale peníze na léčbu většinou putovaly jinam. Před smrtí Slavíka ale pronesla, že chce být znovu šťastná. Tak snad už to tentokrát půjde!

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy