Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová skončila v nemocnici: Lékaři to s ní vidí špatně

Dominika Gottová skončila v nemocnici: Lékaři to s ní vidí špatně
Zdroj: profimedia.cz
zdraví
Dominika Gottová (47) byla v pátek 29. ledna hospitalizována ve vážném stavu v nemocnici na Bulovce. Největší obavy lékařů i jejího zesnulého otce, zpěváka Karla Gotta (†80) se naplnily a závislost na alkoholu a lécích si vybrala svou daň.

Ač to vypadalo, že se život Dominiky Gottové začíná konečně navracet k lepšímu, pak byla tahle vidina velkým omylem. Dcera zesnulé legendy, zpěváka Karla Gotta skončila ve vážném zdravotním stavu v nemocnici.

Dominika netající se informací, že dříve bojovala se závislostí na alkoholu a lécích, se v pátek necítila dobře, a tak vyhledala lékařskou pomoc.

Nejdříve zavítala na Polikliniku Vysočany, kterou má nejblíže domovu. Z polikliniky ji poslali k obvodnímu lékaři, který sídlí v centru Prahy, ten jí dle jejího přítele Petra Veselovského sdělil špatné zprávy.

"Obvodní lékař zjistil, že se Dominika nachází ve vážném zdravotním stavu. Řekl mi, abych ji okamžitě odvezl na Bulovku. Vidím to špatně," svěřil se portálu Expres Petr Veselý, který byl Dominice po boku.

Vážný zdravotní stav a strach o Dominiku

Vážný zdravotní stav Dominiky jej nepřekvapil. "Věděl jsem, že přijdou zdravotní problémy. Měl jsem o ni celou dobu strach... A teď se to potvrdilo. Je to špatné, její stav je vážný, je v ohrožení života."

V nemocnici na Bulovce podstoupila Dominika několik vyšetření a čeká se na výsledky. "Řekli mi, že to může dopadnout tak, že tady zůstane. Nemá tady ale žádné věci, ani nabíječku na telefon. Pokud si pojede pro věci, bude muset podepsat revers. Konečné výsledky budou až za pár hodin. Dostala léky na zklidnění, lidé ji tu podporují," dodal Expresu Veselý.

Související články

Další články