Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová se zhroutila ze vzkazu svého manžela: Tohle slyšet nechtěla

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
psychický stav

Po návratu do Finska, kde nyní žije zažívá Dominika Gottová (48) neveselé období. Ačkoliv to vypadalo, že se její muž, trpící maniodepresí stabilizuje poté, co začal brát léky, nyní ji dal sbohem a zmizel do Mexika.

Dominika Gottová nyní zažívá těžkou životní zkoušku. Do Finska se nedávno vrátila za svým manželem s tím, že začal brát léky na maniodepresi, kterou trpí a bude jí oporou. Timo Tolkki (55), který je bývalým kytaristou metalové skupiny Stratovarius však měl jiné plány.

Poněkolikáté se vydal do dalekého Mexika, kde má prý spoustu práce.Přitom si nemohl vybrat horší dobu: Dominika ve Finsku nemůže najít práci a seberealizovat se. Pobírá sociální podporu, která je na české poměry vysoká, ve Finsku však stěží stačí na pokrytí základních výdajů. Timo podle informací deníku Aha! Dominice vzkázal, že se vrátí až v prosinci.

Dcera Karla Gotta se po této zprávě zhroutila. „Sesypala se. Je na Timovi závislá. Psychicky i finančně. Nedivte se,“uvedla pro Aha! jedna z jejích blízkých kamarádek. „Nechci to nijak komentovat, on je tam, já tady. Hledám si práci a věřím, že Timo v Mexiku vydělá nějaké peníze, abychom vše zvládli,“ uvedla následně sama Dominika. „Samozřejmě, že mi chybí, ale nechte to na nás,“ utnula spekulace.

„Dominika se vracela do Finska s nějakou vizí a celé je to jinak. To víte, že mám o ni strach,“ rozpovídala se pro Aha! její matka Antonie Zacpalová (86). Důležité je, aby si našla práci a měla svoje peníze. Nemůže spoléhat jen na Tima,“ neskrývá své obavy o osud dcery.


Související články

Další články