Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dominika Gottová se raduje: S Timem se jim podařilo podojit Finsko, získali finanční podporu

Dominika Gottová se lehce zakulatila.
Zdroj: eXtra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 7 fotografií
Lepší časy

Zdá se, že Dominika Gottová (49) a její manžel Timo Tolkki (57) se konečně dostali z finančních problémů, které je sužovaly už delší dobu. Po dvaceti letech živobytí v Helsinkách se Timovi rozjela jeho hudební firma, kterou založil teprve před několika dny a která nyní získá peněžní státní podporu od Finska. Páru se tak blýská na lepší časy. Informoval o tom web Aha!

Dcera zesnulého Karla Gotta, Dominika Gottová, to po finanční stránce v Česku nezvládala. S manželem Timem Tolkkimdvacet let žije ve Finsku v Helsinkách, kde se jim teprve teď začalo dařit. Přesněji, do Helsinek se znovu vrátili před dvěma lety, když předtím rok zkoušeli štěstí v Česku, kde se jim ale vůbec nedařilo. Před několika dny si Timo založil svou vlastní firmu, přes kterou spravuje hudební aktivity. Už předtím se Dominika pro Super.cz svěřovala, že bude dělat manažerku v manželově společnosti. Zdá se, že to konečně přineslo ovoce.

„Ta firma je vlastně Timovým managementem, který řeší věci ohledně jeho koncertování a desek – a také produkci a mixáže. Víte, Timo si jako umělec bez zastoupení musel všechno hradit sám. Letenky na vystoupení, ubytování. Takhle, když je angažovaný pod firmou, dosáhne na státní příspěvky pro umělce,“ řekla šťastně Dominika pro Aha!

Vše se obrátilo k lepšímu

Gottová byla předtím na sociální podpoře a její manžel firmu táhnul sám, bez pomoci státu. To se ale změnilo. Dominika si dlouho ve Finsku nemohla najít práci. Chtěla být například členkou ostrahy, z toho ale sešlo, protože společnost, ke které měla nastoupit, v ten moment řešila hroznou tragédii. „Firmu Securitas, u které zaměstnávají lidi jako ostrahu, teď šetří kvůli smrti 35leté ženy při zásahu, který proti ní vedli. Do takových konfliktů se rozhodně nechci dostat. Hrůza,“ okomentovala nejstarší dcera Gotta.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy