Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Dominika Gottová se přestěhovala: Z přepychu do garsonky, kde má jenom postel a stůl

Dominika Gottová se přestěhovala: Z přepychu do garsonky, kde má jenom postel a stůl
Zdroj: eXtra.cz, Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
stěhování
Dominika Gottová (46) se konečně přestěhovala do vlastního. Z velkého domu Šárky Rezkové (51) v Mníšku pod Brdy se přesunula do garsonky v pražských Vysočanech. Zabere však ještě dlouhou dobu, než jí bude moct říkat domov. Zatím to je holobyt pouze s postelí a stolem s židlemi!

Dominika Gottová nezklamala a pokračuje v plnění slibu, který dala svému tatínkovi Karlu Gottovi (†80). Po bezmála čtyřech měsících opustila azyl u kamarádky Šárky Rezkové a přestěhovala se do vlastního!

Jak informoval portál Blesk.cz, Gottová teď bydlí v garsonce v pražských Vysočanech. "Definitivně zahajuji nový život! Šárce a její rodině jsem vděčná za to, co všechno pro mě udělali. Pomohli mi s balením věcí i s odvozem do nového bytu," svěřila webu nejstarší Slavíkova dcera.

Nezbývá než počkat

Kvůli epidemii koronaviru a zavřeným obchodům ale musí čekat, než si bude moct své nové útočiště pořádně vybavit. Zatím to je holobyt o jedné posteli a stolu se židlemi.

Lokalitu nevolila Dominika náhodně, v nedalekém domě pro seniory žije její maminka Antonie Zacpalová (84). Na první návštěvu si ale budou muset počkat do skončení opatření proti šíření nákazy.

Koronavirus udělal čáru přes rozpočet i jejímu stále ještě manželovi Timu Tolkkimu (54). Zavřené hranice ho uvěznily v Jižní Americe.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy