Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová se brání: Nejsem ve vážném stavu! Všechno je to lež

Zdroj: Foto Poslední roky s Karlem / archiv Dominiky Gottové
podraz
Médii začala kolovat informace, že má Dominika Gottová ležet, kvůli zdravotním komplikacím ve vážném stavu v nemocnici. Nejstarší dcera zesnulé legendy Karla Gotta však tuhle informaci vyvrátila a je velmi zklamaná z člověka, který ji rozšířil.

Nejstarší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80) Dominika Gottová se měla v posledních dnech potýkat s vážnými zdravotními komplikacemi, kvůli kterým měla být dokonce hospitalizována. Informací o jejím zdraví se svěřil portálu Expres Jan Veselý, který byl údajně Dominice celou dobu na blízku.

Celou tuhle informaci ale sama Dominika Gottová popřela a je velmi zklamaná. "Nejsem hospitalizovaná a ani jsem být neměla! A nejsem ve vážném stavu! Na vyšetření do nemocnice mne poslal můj lékař, protože mi několik dní nebylo dobře kvůli lékům, které beru na vysoký tlak,“ řekla portálu Super.cz

„Kapačku jsem dostala proto, že jsem několik dní kvůli nevolnostem nejedla. Více se ke svému zdravotnímu stavu vyjadřovat nechci,“ popsala Gottová s tím, že je zklamaná z člověka, který informaci o jejím stavu pustil do médií.

„Velice mne mrzí, že toto naopak udělal člověk, který bez mého svolení o mém stavu veřejně mluvil, a ještě vše zdramatizoval. Jsem tímto člověkem, který absolutně nectí lékařské tajemství, velice zklamaná!“ dodala dcera Karla Gotta.

Související články

Další články