Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dominika Gottová prožije Vánoce v Česku: Promluvila o potížích s maminkou i o tajném přání

Dominika Gottová prožije Vánoce v Česku: Promluvila o potížích s maminkou i o tajném přání
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
svátky
Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (44) v poslední době nezažívá nejšťastnější období. Po neustálém pendlováním mezi Českem a Finskem, kam se vracela za svým manželem Timem Tollkim, se kterým se chtěla rozvést, se rozhodla, že se na neurčito opět usadí v Česku, kde prožije i svátky vánoční. Pro redakci eXtra.cz prozradila, jak a s kým letošní Vánoce prožije, a také prozradila, jaké je její největší životní přání.

Dominika Gottová to nemá v osobním životě vůbec jednoduché. Nedávno se rozhodla, že po delší době opustí Česko a vrátí se do Finska, rozvod s manželem Timem Tollkim si rozmysleli a vztah chtěli znovu slepit. Karty osudu jsou ale někdy nevyzpytatelné, plány o návratu k partnerovi se nenaplnily a Dominika je opět v Česku. Pro redakci eXtra.cz prozradila, zda se plánuje do Finska opět vracet.

"Plány jsou, ale co bude a nebude, ukáže čas. Už jsem těch plánů měla za svůj život opravdu hodně, ale osud je dokáže změnit ze dne na den, aniž bych na tom měla nějaký podíl."

V porovnání s Finskem, se jí v Česku nežije nejlépe, a to zejména kvůli jejímu jménu. "Česko a Finsko se těžko porovnává. V Česku mám maminku, více přátel, ale mám tady absolutní ztrátu soukromí, což mi začíná psychicky velmi ubližovat," svěřila se eXtra.cz Dominika.

Prožití letošních Vánoc není tak jednoduché

Vánoce i Nový rok má Dominika v plánu slavit v Česku. Pro eXtra.cz prozradila, jak a s kým tyto svátky prožije. "Vánoce si přeji trávit s maminkou." Dominiky maminka nyní žije v domově důchodců, na které se kvůli koronaviru vztahují přísnější vládní opatření. "V rámci světové pandemie to bohužel není tak jednoduché, ale nějak se to dá udělat. Dárečky ještě nemám, s maminkou máme vždy konkrétní přání, které si dopředu vybereme. Maminka může z domova důchodců vycházet pouze v přítomnosti lékaře, a tak nemáme tu možnost si společně zajít na nákupy nebo na dobré jídlo. Dárky tedy odložíme až bude situace lepší. Hlavní je, že budeme spolu."

Dominika má jediné přání

Dominika Gottová pro redakci eXtra.cz také prozradila, zda si s příchodem blížícího se Nového roku, dává nějaké předsevzetí. "Dodržuji tradici, že si na Nový rok dávám k obědu čočku, říká se, aby měl člověk hodně peněz," řekla se smíchem. "Předsevzetí si ale žádná nedávám. Mám jenom jediné přání, chci být konečně šťastná a mít v životě klid," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy