Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dominika Gottová zpátky v Praze. Vyzvedl ji Vojnar od Vondráčkové. Bránil ji jako bodyguard

 Dominika Gottová zpátky v Praze. Vyzvedl ji Vojnar od Vondráčkové. Bránil ji jako bodyguard
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
výlet domů

Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (47) se po dlouhých měsících vrátila z Finska zpět na rodnou hroudu. Ačkoli to vypadá, že je manželská krize se zpěvákem Timem Tolkkim (55) zažehnána a po společně strávených Vánocích je opět vše zalité sluncem, hlavním důvodem její návštěvy je mimo jiné samozřejmě i její milovaná maminka Antonie (86). Návrat Dominiky zachytily redaktoři eXtra.cz.

Změnila plány

Nejstarší z Gottových dcer Dominika má za sebou konečně druhou dávku očkování, a tak po dlouhém půlroce stráveném ve Finsku nelenila, koupila letenky a vrátila se do rodné země. Poté, co se dcera Karla Gotta v květnu loňského roku rozhodla odstěhovat zpět na sever Evropy, měla v plánu zase přiletět hned v září. Návrat jí ale zkomplikovala koronavirová situace, druhé očkování i návrat manžela Tima ze zámoří domů do Helsinek, a tak se místo plánovaného brzkého podzimu dostala do Prahy za maminkou a přáteli až teď.

Na pražském letišti Václava Havla už na ni čekal její kamarád, moderátor a herec Petr Vojnar (45). Naložil Dominiku do auta a odvezl ji zřejmě hned na místo, kde se chystá ubytovat. Dominika neplánuje trávit návštěvu Prahy v hotelu, ale má domluvený flek u dlouholetého kamaráda. "Let byl velmi příjemný. Do Česka jsem se moc těšila. Těším se, až se uvidím s maminkou. Je to pro mě na půl pracovní cesta a napůl dovolená," sdělila po svém příletu eXtra.cz Dominika Gottová, kterou zde čekají pracovní povinnosti.

Co se ale týče vdovy po jejím otci Ivany Gottové (46), žádné usmíření nečekejte. Dominika do svých plánů s největší pravděpodobností nezahrnula ani návštěvu "macechy", ani mladší sestry Lucie. Ani s jednou totiž nemá zrovna přátelské vztahy.

Před nedávnem se objevily spekulace, že se z Finska přesouvá do Čech natrvalo, ale nakonec se prý v rodné zemi ani pořádně neohřeje a po týdnu letí zase domů, i když ví, že bude metalový zpěvák jejího života stále střídavě létat za velkou louži a zpět.

Zvrat ve vztahu

Když se loni na jaře vracela Dominika Gottová zpět do Helsinek, měla v plánu splnit tatínkovo poslední přání, udělat něco pro své zdraví a zatočit s alkoholem a léky. Navíc ji měl také čekat rozvod s manželem Timem, který se ale nakonec nekonal. I když ji pár měsíců po návratu zpěvák opustil a odjel pracovně do Ameriky, v prosinci se vrátil a už spolu zase vrkali jako hrdličky. Dokonce se slavíkova dcera pochlubila na sociálních sítích i společnou večeří v oblíbené indické restauraci.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy