Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová ohlásila rozvod: Drsné rozhodnutí dva měsíce po smrti tatínka

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
konec
Dominika Gottová (46) se po devatenácti letech manželství rozvádí s finským muzikantem Timem Tolkkim (53). Pouhé dva měsíce po odchodu Karla Gotta (✝80) tak Mistrova dcera přichází o dalšího osudového muže. O krachu letitého vztahu poprvé mluvila už v polovině října.

Jak Dominika Gottová (46) už před měsícem řekla, tak se v nadcházejících dnech chystá udělat. Prý není šance, že by si rozvod s finským muzikantem Timem Tolkkim (53) ještě rozmyslela.

Prvorozená dcera Karla Gotta (✝80) to v pátek řekla portálu blesk.cz. „Žádost o rozvod bude podána v následujících dnech a mé rozhodnutí už je neměnné. Dospěla jsem do bodu, kdy jsem si musela přiznat, že je naše manželství v troskách a už nemá šanci na záchranu,“ prohlásila Dominika.

Dlouhá léta bez sexu

Příčin je víc, ale mezi nejzásadnější určitě patří, že Timo přestal přispívat na chod domácnosti. O všechny výdaje se tak musí starat Gottová, která pracuje v Helsinkách jako servírka. Ke krachu manželství také přispěl nedostatek intimních radovánek. Dominika prozradila, že už spolu léta ani nespí v jedné ložnici. „Stalo se toho strašně moc špatného,“ dodala pro zmíněný portál.

Mistrova dcera se za Tolkkiho provdala v roce 2000, jen pár měsíců po seznámení. Od té doby žije ve Finsku, na čas se domů vrátila před čtyřmi lety, když manželství procházelo první vážnou krizí. Vztahovou bouři tentokrát dvojice očividně překonat nezvládne.

Související články

Další články