Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Dominika Gottová o složitém vztahu s Ivanou: Její zprávy jsem si přečetla příliš pozdě

Dominika Gottová nemá s Ivanou ani po smrti otce dobrý vztah.
Zdroj: Archiv
+ Další 3 fotografie
rozhovor
Domina Gottová (44) je nejstarší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80). Redakce eXtra.cz měla tu možnost si s Dominikou popovídat na představení její knihy Poslední roky s Karlem. V knize vypráví nejen o životě otce, ale také o vdově Ivaně Gottové (44), se kterou měla Dominika dlouhá léta komplikovaný vztah. Po smrti otce to vypadalo na usmíření, ale karty se opět otočily a jejich vztah je znovu jako na kolotoči. Pro redakci eXtra.cz Dominika prozradila, co se mezi nimi opravdu stalo a zda je jejich usmíření konečně na dobré cestě.

Dominika Gottová se po smrti otce Karla Gotta (†80) rozhodla napsat společně s novinářem Lubošem Procházkou knihu Poslední roky s Karlem. V knize nenechává nit suchou ani na vdově Ivaně Gottové (44). Pro redakci eXtra.cz Dominika vyhodnotila svůj aktuální vztah s Ivanou. "Usmíření s Ivanou bylo na dobré cestě v době, kdy tatínkovi zbývaly poslední dny života. Volávali jsme přes video hovory a Ivana většinou seděla vedle táty. Říkala mi, že má radost, že se konečně po mých problémech dávám zase dohromady."

Pro eXtra.cz se Dominika svěřila, že poslední setkání proběhlo v říjnu roku 2019, kdy měl Karel Gott pohřeb. "Osobně jsme se viděli na pohřbu otce, a poté na smuteční hostině, kde jsme se normálně bavily, dokonce mi vysekla poklonu, že má radost, že jsem to zase já. Tak jsem jí řekla, že je škoda, že se toho tatínek nedožil. Ivana mi odpověděla, že to viděl alespoň přes telefon, a teď ten finální výsledek vidí shora."

Karty se opět otočily

Dominika Gottová v posledních měsících často pendlovala kvůli nešťastné lásce mezi Finskem a Českem. Ač to vypadalo, že se její vztah s Ivanou konečně zlepšil, jejich vztah se po jejím neplánovaném návratu do Čech opět jenom zhoršil. "Ty vztahy byly na dobré cestě, ale mým návratem do Česka se opět vše zkomplikovalo. Doneslo se mi, že jsem se jí první neozvala, což je pravda, protože jsem nevěděla, jak ten můj tragický návrat vysvětlit," svěřila se.

"Ivana vždy říká, že jí volám, jen když mám nějaký problém. A volat, že jsem v Praze a nemám kde bydlet, což se samozřejmě poté zajistilo, tak jsem nechtěla, aby měla pocit, že se dožaduji jenom pomoci truchlící vdovy a toho, aby se o mě teď starala, tak jsem si řekla, že si nechám rozležet v hlavě, jak jí oznámím, že je opět problém a jsem zpět," dodala pro eXtra.cz.

Ivana zinicializovala první konverzaci po tragickém návratu Dominiky z Finska

"Ivana tedy nakonec napsala první a navrhla mi předvánoční setkání v restauraci. V té době jsem se ale zaučovala na pracovní post barmanky, soustředila jsem se pouze na práci a budoucnost. Do toho mi navíc psalo mnoho známých, kteří nějak zjistili, že jsem v opět v Praze a zprávy jsem četla i s několikadenním zpožděním," svěřila se s tím, že si zprávy od Ivany všimla příliš pozdě. "Zprávu od Ivany jsem si přečetla bohužel až v den, kdy ta večeře probíhala, tak jsem se jí omluvila a navrhla jsem setkání v jiný termín. Ivana mi řekla, že v ty dny nebude s dcerami v Praze, ať to tedy odložíme," dodala.

Marná snaha o usmíření

Ivana nějakou dobu tvrdí, že Dominika je ta, která po návratu nejeví zájem o rodinu. Dominika se ale svěřila, že realita je úplně jiná a Ivanu několikrát kontaktovala, bohužel marně.

"Po nějaké době jsem jí volala k narozeninám, telefon měla ale vypnutý, tak jsem jí zanechala alespoň zprávu s otázkou, zda už konečně zrealizujeme to rodinné setkání. Načež mi Ivana odpověděla, že mé pozvání vnímá jako mediální kalkul a že se se mnou sejde až někdy v budoucnu, jakmile se kolem mé osoby uklidní veškerý mediální shon. Ten se ale dodnes neuklidnil, tudíž je naše budoucnost nejasná," řekla pro eXtra.cz.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy