Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dominika Gottová o posledních dnech tatínka Karla Gotta: Řekla, v co doufal před smrtí

Dominka Gottová promluvila o posledních dnech tatínka Karla.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 6 fotografií
zpověď
S nejstarší dcerou zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80) Dominikou Gottovou (44) jsme se potkali na představení její knihy Poslední roky s Karlem. Během rozhovoru pro redakci eXtra.cz Dominika promluvila nejen o knižních pasážích, které pro ni bylo obzvlášť těžké vyprávět a psát, ale také o posledních dnech jejího tatínka Karla, který bojoval se zákeřnou nemocí až do konce jako lev.

Dominika Gottová se rozhodla napsat společně s novinářem Lubošem Procházkou knihu Poslední roky s Karlem, kde Dominika vypráví o životě a vzpomínkách na zesnulého tatínka Karla Gotta, který zemřel po zákeřné akutní leukémii minulý rok.

Dominika se svěřila, že psaní některých knižních pasáží pro ni bylo obzvlášť obtížné. "Psaní nejtěžších pasáží bylo z let, kdy byl tatínek nemocný, a pak i odešel. Bylo velmi těžké si připomínat jeho odchod. Člověk se snaží na veškeré smutné záležitosti zapomenout, a když se k nim vrací, tak je to opravdu bolestivé," sdělila pro eXtra.cz.

Doufal, že bude vše dobré, ač se dobře necítil

Odchod tatínka byl pro Dominiku velká rána do srdce. Pro redakci eXtra.cz se svěřila, kdy hlas otce Karla Gotta slyšela naposledy. "Naposledy jsem s tátou mluvila přibližně týden před jeho odchodem. Telefonovala jsem s ním, zněl velmi nadějně, ač se necítil vůbec dobře," povídá se slzami v očích Dominika.

Dle slov Dominiky její otec bojoval až do úplného konce. "Říkal mi, že ho posiluje rodinný kruh, že mu dělají radost jeho holčičky a stále doufal, že to bude dobré," svěřila se Dominika, která ani přes nepříznivé zprávy také nepochybovala, že se vyléčí. "V té naději, že to všechno dobře dopadne, jsem žila i já, přestože jsem jeho vážný zdravotní stav konzultovala s lékařkou, která už mu tolik nadějí nedávala," dodala.

Lidé odcházejí, vzpomínky zůstávají. Dominika promluvila o těch nejhlubších

Má krásné vzpomínky a zážitky, které prožila Dominika se svým otcem, nikdy nezapomene. Pro redakci eXtra.cz se svěřila, na které vzpomíná nejraději. "Nejraději vzpomínám na naše společné dovolené, výlety, na naše dlouhé povídání si do noci, sezení nad Bertramkou, kde jsme se na terase dívali v noci na osvětlenou Prahu. Těch krásných a nezapomenutelných vzpomínek je opravdu mnoho," svěřila se dojatě.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy