Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Dominika Gottová je v Česku a neskrývá zoufalství: Slzy smutku kvůli tatínkovi

Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
ZTRÁTA
Prvorozená dcera Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (46) ve čtvrtek přiletěla do Prahy, aby se v sobotu mohla zúčastnit zádušní mše za svého slavného tatínka v katedrále svatého Víta na Pražském hradě. Na letišti se uplakaná přivítala s maminkou Antonií Zacpalovou (84), i ta byla ze smrti bývalého přítele zdrcená. Co nejstarší dítě zpěváka prozradilo?

Vypadala jako tělo bez duše, z letištních prostor vycházela tak, jako by její kroky vedla automatika. I slzy se objevily. Myšlenkami byla jinde, s tátou, který jí teprve pár týdnů před smrtí prozradil, že těžce churaví a je to s ním zlé.

Dominika Gottová se se smrtí tatínka, který se jí snažil pomoci i v těch nejhorších chvílích, logicky nemůže srovnat. Znamenal pro ni úplně všechno, jistotu v rozbouřeném životě. A teď vůbec netuší, co bude dál, ani to, jak psychicky zvládne samotný pohřeb.

Vzpomínky

„Bylo to krásné odpoledne! Tatínek byl veselý a já netušila, že se s námi loučí... Až teď mi hodně věcí dochází,“ řekla Dominika Blesku po příletu do Prahy k poslednímu setkání s otcem v červenci.

To ještě netušila, že se vidí naposledy. Jenže co by kdyby, ta situace se už nedá vrátit. Dceru utěšuje to, že aspoň po telefonu byli v pravidelném kontaktu.

Gottová, která s manželem žije ve Finsku, nedávno na nátlak otce přiznala, že má problémy, s kterými se musí léčit „Dala jsem tatínkovi slib, že přestanu pít a brát léky. To také plním,“ dodala emočně vyčerpaná dcera Karla Gotta. Ta se na dobu pobytu v Praze ubytovala v hotelu Ambassador Zlatá Husa v centru Prahy, pokoj prý platí vdova Ivana Gottová (43).

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy