Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová ho odkopla, natruc míří za milenkou (24): Timo si v opilosti koupil letenky

+ Dalších 14 fotografií
rozvrat manželství
Připravovaný rozvod Dominiky Gottové (46) nečekaně nabral na obrátkách. Prvorozená dcera zesnulého Karla Gotta (†80) se v noci na úterý sebrala, naházela věci do pytlů a odletěla zpátky do Prahy. Manželství s Timem Tolkkim (53) je v troskách. Finský kytarista se nevypravil svou ženu odprosit, vylitý jako váza se rozhodl raději utéct za svou mexickou milenkou (24).

Neustálé pití do němoty a nezájem o domácnost Dominika Gottová manželovi dlouho trpěla. Jenomže Timo Tolkki přestal platit i nájem, Mistrova dcera našla dopis od exekutorů, a dokonce ho přistihla při sexu s milenkou pod vlastní střechou!

To už na ni bylo moc, a tak se podle webu blesk.cz v noci sebrala a Tolkkiho nechala v Helsinkách samotného. „Zvládla jsem v rychlosti naplnit jen čtyři velké pytle. Nedá se nic dělat, spousta věcí musela doma zůstat,“ prozradila před nasednutím do letadla směr Praha.

Jen si běž, letím za milenkou

Timo se potom zpil pod obraz, chvíli vyhrožoval sebevraždou, ale potom vymyslel geniální plán. Zaletí si za svou mexickou milenkou. „Jsem opilý, ale šťastný. Už za čtyři dny zase uvidím Claudii,“ napsal krátce nato, co Dominice došla trpělivost a vyrazila zpátky domů.

Jakmile se Timo probral z alkoholového opojení, popřál všem dobré ráno a na plánovanou cestu do Mexika nezapomněl. „Brzy přiletím do Mexico City, mám tady někoho, kdo by mě od 6. prosince mohl ubytovat?“ hledá bývalý metalový kytarista dobroděje, aby nemusel platit za hotel.

Je otázkou, proč ho neubytuje dívka, které dal po dvaceti letech manželství před Dominikou přednost. Tak snad se mu nějakou cimru povede splašit, aby neletěl přes velkou louži zbytečně.

Mohlo by vás zajímat

Další články