Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová ho odkopla, natruc míří za milenkou (24): Timo si v opilosti koupil letenky

Zdroj: Facebook, Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
rozvrat manželství
Připravovaný rozvod Dominiky Gottové (46) nečekaně nabral na obrátkách. Prvorozená dcera zesnulého Karla Gotta (†80) se v noci na úterý sebrala, naházela věci do pytlů a odletěla zpátky do Prahy. Manželství s Timem Tolkkim (53) je v troskách. Finský kytarista se nevypravil svou ženu odprosit, vylitý jako váza se rozhodl raději utéct za svou mexickou milenkou (24).

Neustálé pití do němoty a nezájem o domácnost Dominika Gottová manželovi dlouho trpěla. Jenomže Timo Tolkki přestal platit i nájem, Mistrova dcera našla dopis od exekutorů, a dokonce ho přistihla při sexu s milenkou pod vlastní střechou!

To už na ni bylo moc, a tak se podle webu blesk.cz v noci sebrala a Tolkkiho nechala v Helsinkách samotného. „Zvládla jsem v rychlosti naplnit jen čtyři velké pytle. Nedá se nic dělat, spousta věcí musela doma zůstat,“ prozradila před nasednutím do letadla směr Praha.

Jen si běž, letím za milenkou

Timo se potom zpil pod obraz, chvíli vyhrožoval sebevraždou, ale potom vymyslel geniální plán. Zaletí si za svou mexickou milenkou. „Jsem opilý, ale šťastný. Už za čtyři dny zase uvidím Claudii,“ napsal krátce nato, co Dominice došla trpělivost a vyrazila zpátky domů.

Jakmile se Timo probral z alkoholového opojení, popřál všem dobré ráno a na plánovanou cestu do Mexika nezapomněl. „Brzy přiletím do Mexico City, mám tady někoho, kdo by mě od 6. prosince mohl ubytovat?“ hledá bývalý metalový kytarista dobroděje, aby nemusel platit za hotel.

Je otázkou, proč ho neubytuje dívka, které dal po dvaceti letech manželství před Dominikou přednost. Tak snad se mu nějakou cimru povede splašit, aby neletěl přes velkou louži zbytečně.

Související články

Další články