Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová chtěla, aby na ni byl otec pyšný, pak nepřišla na křest: Víme, jak na tom je

+ Dalších 14 fotografií
Letos uplynul rok od úmrtí zpěváka Karla Gotta (†80). Mnohonásobný Slavík po dlouhé nemoci zemřel 1. října 2019, obklopen nejbližší rodinou. Toto smutné výročí si připomínají fanoušci z celého světa. Nejstarší dcera Mistra, Dominika Gottová (47), se nedávno zařekla, že udělá všechno proto, aby na ni byl otec pyšný. Proto všechny překvapilo, když Dominika nedorazila na křest dlouho očekávané knihy, která je Mistrovou zpovědí. Spoluautor knihy novinář a moderátor Luboš Procházka redakci eXtra.cz prozradil, jak na tom Dominika v současné době je.

Dominika Gottová je spolu s novinářem a moderátorem Lubošem Procházkou autorkou knihy Poslední roky s Karlem: Otevřená zpověď Mistrových nejbližších. Na středeční křest své publikace ovšem nedorazila, což překvapilo spoustu přítomných, kteří byli přesvědčeni o tom, že si takovou událost přece nemůže nechat ujít.

Místo ní se kmotrou stala Šárka Rezková, se kterou se Dominika před časem rozhádala. Okamžitě se vyrojily spekulace, zda nejstarší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta nemá opět problémy s alkoholem.

Dominika se před časem nechala slyšet, že udělá vše proto, aby na ni mohl být otec tam nahoře pyšný. Spoluautor knihy Luboš Procházka redakci eXtra.cz popsal, jak na tom Dominika momentálně je.

Pořád má klacky pod nohama

"Dominika si dává dohromady svůj život velmi pomalu, protože má pořád klacky pod nohama. Ať už ze strany finanční, nebo ještě stále manžela. Myslím si, že se snaží a ušla velký kus cesty. Chce to ale ještě spoustu vypětí, aby to dokázala dotáhnout do konce," vysvětlil Luboš Procházka eXtra.cz.

Dominika nedorazila na křest kvůli své práci, o kterou se v době koronavirové bojí. "Dominika vzkázala, že má zkrátka směnu, která nelze vyměnit," dodal Procházka.

Související články

Další články