Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová bouchla do stolu: Žádný soud, ale rozvod s Timem kvůli Bertramce

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Manželská krize
Timo Tolkki (53) rozčílili Dominiku Gottovou (46) doběla, jeho choutky na majetek po Mistrovi (80) jsou až odporné. Vážná manželská krize zřejmě dospěje až k rozvodovému řízení. Zatímco finský chamtivec vyrukoval s šíleným požadavkem a chce 52 milionů korun, nebo vilu na Bertramce, prvorozená zpěvákova dcera je daleko střízlivější. Kdo si počká, ten se dočká, řekla si nejspíš!

Vypadá to, že finský pseudozpěvák Timo Tolkki (53) chce vytřískat z rodinného neštěstí své manželky co nejvíc peněz. Po smrti Karla Gotta (†80) vznesl požadavky na jeho majetek, do kterého by však vůbec neměl strkat nos!

"Nemáme moc peněz. Budeme chtít dva miliony eur (bezmála 52 milionů korun, pozn. red.), nebo vilu na Bertramce. Dům by nám stačil," vzkázal Tolkki do Česka přes portál TN.cz.

O pár hodin později svého manžela uzemnila Dominika Gottová (46), která jeho slova nekompromisně vyvrátila. "Rozhodně žádnou žalobu nechystám, počkám na klasické dědické řízení. To, co dělá můj manžel, je jedním z důvodů naší právě vrcholící krize," svěřila Gottova dcera deníku Aha!

Zdá se, že Dominika má Tima plné zuby a případného rozvodu se vůbec nebojí. Navíc koketuje s myšlenkou, že skandinávský život pověsí na hřebík a vrátí se zpátky do Prahy.

Tak aby chamtivý Fin místo na Bertramce neskončil spíš pod mostem...

Související články

Další články