Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová a její boj s alkoholismem: Tátovy osmdesátiny byly poslední kapkou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
ROZHODNUTÍ
Kdo nedávno viděl aktuální fotky Dominiky Gottové (46), kterou si lidé pamatovali jako krásnou a vždy pečlivě udržovanou ženu, ten si mohl začít myslet ledacos o tom, jestli náhodou nemá problémy s pitím nebo prášky. Dcera Karla Gotta (80) nyní překvapivě sama vyšla s pravdou ven s tím, že se jde léčit a táta ji podporuje. Podle informací eXtra.cz za vše může její chování v Praze, kde byla kvůli nedávné rodinné oslavě Mistrových osmdesátin.

„Neměla jsem lehké období a vím, že mám problém. Rozhodla jsem se podstoupit léčebné terapie a zbavit se závislosti na alkoholu a na lécích,“ řekla Blesku Dominika Gottová s tím, že tátovi slíbila, že s problémy úspěšně zabojuje. Dřív už prý peníze na léčení párkrát dostala, nakonec je ale utratila za jiné věci.

Asi i s ohledem na to, jak moc lidé Karla Gotta v diskusích kritizovali za to, kam až nechal stav své dcery zajít, obratem s vyjádřením přispěchala jeho mluvčí. Přes tu vzkázal, že se snažil dceru k léčení přemluvit delší dobu, ale že ji i tentokrát podpoří.

Podle informací eXtra.cz byl poslední kapkou Dominičin pobyt v Praze, kam nedávno přiletěla proto, aby s rodinou oslavila tátovo jubileum.

Naděje

„Na návštěvách u otce se ještě držela, pila jen džus, ale jakmile skončila návštěva u něj, odjela do města a za pár hodin byla jako vyměněná. Lidé, co se s ní potkali, byli šokovaní. Byla nateklá, měla tiky, mluvila jak robot, k tomu ještě nesrozumitelně. Tahle holka, která na sebe dřív dbala možná až přehnaně, byla i silně cítit potem. Byl to smutný pohled. Pan Gott se to všechno dozvěděl a začal být v přesvědčování mnohem důraznější,“ řekl redakci velmi dobře informovaný zdroj.

„Dominika měla pití ráda vždy a byla období, kdy alkoholu docela holdovala, ale vždy to měla pod kontrolou. Jenže všechno se zvrtlo po roce 2015. Tehdy opustila manžela, vrátila se do Čech, vážně onemocněla maminka, pak i tatínek, měla vlastní problémy s financemi, do toho se řešily rodinné spory o majetek. Všechno tohle se na ní podepsalo tak, že dnes už z ní je úplně jiný člověk. Ale má stále naději,“ tvrdí její kamarádka.

Nezbývá než Dominice přát, aby se co nejdřív vyhrabala z nejhoršího.

Související články

Další články