Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Dominika Gottová a dědictví po otci: Chce vytřískat miliony? Máme exkluzivní vyjádření

Dominika Gottová vložila své vlasy do rukou odborníků.
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
dědictví

Dominika Gottová (48), nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta (†80), se sice opět vrátila do Finska, kde žije se svým manželem Timem Tolkkim (56), do rodné země však údajně koncem dubna nakrátko zavítala za velmi speciálním účelem. Podle informací serveru expres.cz se měla setkat s právničkou, aby mohla napadnout smlouvu o dědictví po svém slavném otci. Dominika dala eXtra.cz exkluzivní vyjádření, ve kterém uvedla všechny spekulace na pravou míru.

Chce napadnout dědictví?

Na přelomu dubna a května se Dominika Gottová vrátila do Prahy. Proč do Česka zavítala na tak krátkou dobu, nechtěla prozradit. "Naposledy jsem tady byla v lednu a jsem tady částečně za určitými povinnostmi, které ale zatím zůstanou v utajení," uvedla Dominika pro pořad Showtime CNN Prima News.​ Gottová během své návštěvy Prahy mimo jiné zasedla v porotě slavnostního vyhlášení Muže roku.

O pravém důvodu Dominičina příletu, který před médii tak úzkostlivě tajila, informoval server expres.cz, který přišel s vyjádřením důvěryhodného zdroje z jejího blízkého okolí. Gottova dcera, která se proslavila svými alkoholovými excesy a věčnými manželskými eskapádami, se prý údajně rozhodla, že napadne smlouvu, v níž se upsala k tomu, že se vzdává nároku na veškeré dědictví svého otce.

"Setkala se s právničkou a podepsala jí plnou moc. Ona za ni teď celou situaci začíná řešit. Pokusí se Dominiku do dědictví dodatečně dostat,“ prozradil expresu tajný zdroj.

Dominika tvrzení vyvrací

I když se Dominika svým podpisem zřekla nároku na pohádkové dědictví, s prázdnou rozhodně neodešla. Stejně jako její nevlastní sestra Lucie - oběma za to Karel pár let před smrtí vyplatil částku šest milionů korun.

Abychom si ověřili, kde je pravda a zda Dominika Gottová opravdu plánuje dědictví napadnout, rozhodla se ji redakce eXtra.cz kontaktovat. Na naši otázku obratem odpověděla. "To je holý nesmysl," odepsala stručně.

Že by během pár dní změnila názor, není pravděpodobné. Ještě nedávno totiž pro Show Time uvedla, že smlouva je naprosto neprůstřelná a jakákoli možnost, že by mohla být dodatečně zařazena mezi dědice, prakticky neexistuje. Rozhodně tomu nijak nepomáhají vztahy, které panují mezi ní a vdovou po Karlu Gottovi Ivanou (46). Dominika si se svou o několik let mladší macechou nemůže přijít na jméno a jedna na druhou mají dost jasný názor.

Z Finska se Dominika plánuje vrátit opět koncem května. Zatímco tady v poslední době nemá o pracovní nabídky nouzi, v Helsinkách je stále bez zaměstnání a na sociální podpoře. Kvůli nové práci dokonce neváhala prostřednictvím SMS kontaktovat i našeho současného velvyslance ve Finsku Adama Vojtěcha. Ten jí ale neodpověděl, a tak Dominika na svou práci snů stále ještě čeká.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy