Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dominika Cibulková sklízí gratulace: Nad synkem se rozplývaly i slavné tenistky

Dominika Cibulková sklízí gratulace: Nad synkem se rozplývaly i slavné tenistky
Zdroj: IG: @domicibulkova / koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
porod
Slovenská tenistka Dominika Cibulková (31) se může těšit novým přírůstkem do rodiny. Tím je rozkošný syn Jakub, kterého má s Michalem Navarou. Gratulovali jim nejen fanoušci, ale také známé tenistky nebo české osobnosti. Přidala se například srbská tenistka Jelena Janković (35) nebo novopečená maminka Monika Bagárová (25).

Dominika Cibulková v noci ze soboty na neděli přivedla na svět svého prvorozeného syna a na sítích se pochlubila krásným snímkem celé malé rodinky. Slovenská tenistka porodila v rakouské Vídni a synovi dali s manželem Michalem Navaro krásné české jméno Jakub.

"Náš svět už nebude jako dřív! V neděli 14. června 2020 jsme přivítali našeho vzácného syna Jakuba Navaru," napsala si Cibulková k příspěvku krátce po porodu a brzy poté se pod snímkem začaly objevovat milé komentáře. "Jaká šťastná rodinka," rozplývali se lidé.

Ke gratulacím se přidaly i známé tenistky

Fanoušci slavnou a úspěšnou tenistku zahrnuli gratulacemi a nemohla chybět i přání některých jejích kolegyň. Například srbská profesionální tenistka Jelena Janković pogratulovala a dodala, že jsou opravdu krásná rodina. Přidala se i bývalá ruská profi tenistka Ekaterina Makarova. Monika Bagárová, která před měsícem porodila, také popřála hodně zdraví.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy