Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Dominika Býmová po seriálu Most! naskočila do Místo zločinu Ostrava: Znetvoří ji tam

Dominika Býmová po seriálu Most! naskočila do Místo zločinu Ostrava: Znetvoří ji tam
Zdroj: profimedia.cz / Česká televize
+ Dalších 5 fotografií
Natáčení
Dominiku Býmovou (32) mohli diváci vidět jako krásnou servírku v seriálu Most! a teď bude opět na televizních obrazovkách. Tentokrát se objeví v kriminálním seriálu Místo zločinu Ostrava, ale bude naprosto k nepoznání. Z nádherné servírky se stane oběť politá kyselinou, kterou po celou dobu natáčení museli lidé vodit za ruku. Svěřila se s tím deníku Aha!.

Krásná herečka Dominika Býmová se objevila už v seriálu Most!, kde si zahrála roli krásné a nestydaté servírky Romany. Dominika se pohybuje spíš po divadelních prknech, ale televizi se občas vyhnout nedá. Už ve svých deseti letech se objevila v seriálu Zdivočelá země a od roku 2015 se pravidelně objevuje v nejrůznějších seriálech.

Z krásné tváře znetvořený obličej

Tentokrát ji diváci uvidí v krimiseriálu Místo zločinu Ostrava, tam už ale tak nádherná nebude. V dílu s názvem Kyselina ji totiž neznámý pachatel polije kyselinou a znetvoří jí obličej. Tento díl je inspirován příběhem mladé krásky, které neznámý muž chrstl kyselinu do obličeje a způsobil těžké popáleniny.

Náročné natáčení

Většinu natáčení měla Dominika masku, která ukazovala znetvořenou tvář po zásahu kyselinou. Pro deník Aha! uvedla, že nasazování i sundávání masky bylo velmi zdlouhavé a bolestivé. Samotná příprava byla velmi náročná, ale kyselinou popálená tvář tak vypadala opravdu realisticky.

"Tvořili ji na mě čtyři hodiny a pak se další čtyři hodiny sundávala. Přiznávám, že to bylo poměrně bolestivé, ale samozřejmě jsem chápala, že to patří k mé práci," svěřila se Býmová. Herečka navíc během natáčení nosila bíle zabarvené čočky, takže toho ani moc neviděla.

Emoční dno a empatie

"To pro mě bylo asi úplně nejtěžší," prozradila deníku. "Být celý den za nějakou mlžnou stěnou... Všichni mě museli vodit za ruku," dodala Dominika. Také se svěřila, že si během natáčení sáhla na emoční dno. "Tím, že jsem neviděla, jsem se dokázala poměrně dobře vcítit do své postavy, až jsem občas měla zvláštní pocity," vysvětlila.

"Někdy na mě padly chmury a přemýšlela jsem nad tou dívkou, které se to skutečně týká. Nebylo to pro mě úplně jednoduché," popsala průběh Býmová. "Víte, já věděla, že tohle je jen maska, ale jsou ženy, které po čtyřech hodinách masku sundat nemohou a musí ji nosit celý život. Obdivuji jejich neuvěřitelnou sílu a ti, kteří jim tohle udělali, by zasloužili vyšší tresty," dodala nakonec.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy