Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dominik Turza, tatínek delfína Adolfeena, se cítí lépe: Psychické problémy zažehnal maňásek

Dominik Turza, tatínek delfína Adolfeena, se cítí lépe: Psychické problémy zažehnal maňásek
Zdroj: Instagram/archiv:Dj Roxtar
+ Další 4 fotografie
DJ Roxtar
Je všeobecně známo, že většina umělců pracuje ve stresu a mají toho prostě hodně. Není se proto čemu divit, když nějaký herec, zpěvák nebo bavič udělá něco, z čeho se potom sám "nevyhrabe". To samé prožil i DJ Roxtar neboli Dominik Turza (37). Proč skončil v léčebně?

Peníze dělají divy. Pokud má někdo hodně peněz, tak se většinou stane, že neví, jak s nimi naložit. Alkohol a drogy jsou nejčastější návykové látky, které ’’boháči’’ začnou vyhledávat. I Dominik Turza o tom ví své. Nedávno se k pobytu v léčebně přiznal i veřejně. "V léčebně jsem byl od 17. února do 15. března 2020," přiznal se.

Závislost

V léčebně potkal několik super lidí, mezi kterými byly i podle Dominikových slov i známé osobnosti českého showbyznysu. O tom ale mluvit nesmí, neboť podepsal souhlas o mlčenlivosti. DJ Roxtar se netají ani tím, s čím se byl léčit. "Když jsem vystupoval někde na party jako DJ, chodil jsem tam hlavně kvůli alkoholu a kokainu," řekl Dominik.

Adolfeen

Během koronavirové krize vyšlo první video maňáska, jenž se jmenuje Adolfeen. Každý už ví, že maňáska ovládá právě Dominik Turza. Jak tento Adolfeen vznikl? To jste možná nevěděli! "Byl jsem v léčebně a najednou vláda oznámila karanténu. A já jsem přišel kompletně o práci. Terapeuté mi poradili, zkus využít toho Adolfeenka a napiš písničku na téma, které nás teď všechny spojuje," řekl v rozhovoru pro TV Óčko.

Dobrý zdravotní stav

Dominik se už cítí lépe a dokonce chystá i letní dovolenou, kdy bude objevovat krásy Česka. "Cítím se fakt dobře. Jsem rád, že už to všechno ohledně koronaviru v rámci možností skončilo a jedeme opět normální život. V létě pojedu jen asi někam po Česku," svěřil se pro web eXtra.cz Turza. Tak budeme doufat, že se bude mít Dominik Turza pořád dobře.

Související články

Další články