Dominik Hašek potřetí tátou: Legenda nám prozradila, jak chlapečka pojmenovali
Dominik Hašek (56) se stal potřetí otcem! Hokejová legenda pro eXtra.cz potvrdila, že v noci přivítala do rodiny malého Honzíka. Ten je zároveň prvním potomkem, kterého se bývalý brankář dočkal s partnerkou Lenkou.
Šťastná událost potkala bývalého hokejistu Dominika Haška. Se svou přítelkyní Lenkou přivítal na svět malého synka. „Narodil se v noci. Jmenuje se Honzík a váží tři a půl kila,“ řekl pro eXtra.cz Dominátor. Někdejší hokejový brankář zároveň uvedl, že porod proběhl bez komplikací.
Logicky se tak nabízí velká oslava. O té ale zatím Hašek neuvažoval. „Žádnou velkou oslavu neplánujeme, všechno je teď hektické a zatím jsem o tom ani nestihl uvažovat,“ přiznala hokejová legenda.
Hašek se dočkal už třetího potomka. Z manželství se ženou Alenou má hokejista syna Michaela (31) a dceru Dominiku (26). Obě děti jsou už dospělé, Dominátor si tak opět vyzkouší, jaké to je vychovávat malého caparta.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Medveděv vyhrožuje Haškovi smrtí. Ministr Rakušan reaguje, promluvil o ochraně

Dominik Hašek reaguje na kritiku za odsouzení Ovečkina: Z hejtů si nic nedělá, ještě si přisadil

Ovečkin může za smrt tisíců lidí, tvrdí Dominik Hašek. Schytal to od českých fanoušků i Medveděva

Dominik Hašek bude v šedesáti počtvrté otcem: Bude to náročné, říká
