Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Dominik Hašek na stará kolena potřetí otcem: Jeho přítelkyně Lenka je těhotná

Dominik Hašek čeká třetí dítě. Radostnou novinu sám potvrdil
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
nový potomek

Slavný hokejový brankář Dominik Hašek (56) bude ještě letos trojnásobný tatínek. Ke svým dvěma už dospělým dětem brzy přidá nový přírůstek se svou nynější přítelkyní Lenkou.

Šťastná událost potkala bývalého hokejistu Dominika Haška. Se svou přítelkyní Lenkou totiž čeká třetího potomka. Jeho první dvě děti, Michael (31) a Dominika (26), z manželství s první ženou Alenou, jsou již dospělé.

"Ano, je to tak, čekáme dítě. Samozřejmě se moc těšíme, jsme moc rádi," potvrdil v pondělí deníku Blesk šťastnou událost sám Hašek. S Lenkou, která pochází z Moravy, byl poprvé viděn loni v únoru při sledování zápasu v pražské O2 Aréně.

"Samozřejmě teď už spolu bydlíme. Odstěhovali jsme se do přírody, třicet kilometrů za Prahu," rozpovídal se Hašek pro Blesk. "Chtěli jsme být mimo ruch města, ale každý den dojíždím do firmy. Jinak se nikde neschováváme, lidé nás mohou potkávat na hodně místech, " dodal spokojený nastávající taťka.

Před vztahem s Lenkou žil Hašek dlouhé čtyři roky single život. Zdá se tedy, že nynější vztah bývalému gólmanovi více než svědčí. Přidáváme se s gratulací!


Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy