Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dominik Feri není jen politik, ale i influencer: Leoši Marešovi šlape na paty. Už vyhlíží milion

Dominik Feri není jen politik, ale i influencer: Leoši Marešovi šlape na paty. Už vyhlíží milion
Zdroj: archiv Dominika Feriho
+ Dalších 13 fotografií
hlas mladých
Jako každý jiný člověk i politik Dominik Feri z TOP 09 žije obyčejný život. Minulý rok, který byl ve znamení koronaviru, se velmi rychle zapsal do paměti lidí, kteří nechápali různá vládní opatření nebo si nebyli jistí, co bude následovat. Zároveň je hlasem mladých, kteří si nevědí rady. Na Instagramu dokonce dohání slavného moderátora Leoše Mareše (44). Kdo se skrývá za motýlkem a barevným sakem?

Rodák z Kadaně působí v politice už několik let, a to je mu teprve 24. Dominik Feri se stal minulý rok hlasem všech, kterým se nedařilo pochopit, co znamená které vládní opatření. Díky jeho chování a vžití se do "obyčejných" lidí se mnoho mladých rozhodlo jít volit nebo se chovat ukázněněji a pochopit situaci. Sympatický mladík si svou komunikací získal srdce nejen mnoha studentů a mladých pracujících, ale také starších generací.

Za kravaťákem se však skrývá stejně obyčejný jedinec, jako jsou všichni ostatní. Feri si umí užívat volna a má pro něj často různé využití. Na jeho instagramovém profilu, kde se navíc rychle blíží k jednomu milionu sledujících a dohání tím nejslavnějšího moderátora Česka Leoše Mareše, najdete kromě politiky i střípky z jeho života. Všimli jste si někdy, že v záplavě oněch žlutých vykřičníků a výroků ze Sněmovny je i vášnivý hráč a jedlík?

Kromě toho, že si Dominik klidně udělá čas na jeho oblíbenou multiplayerovou hru (hra pro více hráčů - pozn. red.) World of Warcraft, si také užívá dobrého jídla a také posezení s přáteli/kolegy na pivě. Silvestr sice patrně oslavil na Rychlých špuntech, ale točeným vychlazeným zrzkem v půllitru jistě nepohrdne. Mimo jiné si Feri také užívá cestování s přáteli, sdílel například vzpomínková fota z Vietnamu.

Navíc je i umělecky založený, dobře se orientuje v oblasti jazzové muziky. Ovládá skvěle hru na klavír, což si můžete pustit jen o kousek níže. Feri vyhrál srdce mladých, už jen proto, že s nimi soucítí a dělá pro ně vše, co je v jeho silách.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy