Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dominik Feri promluvil o českých holkách: Koho si tento hezounek s africkými kořeny pustí do postele?

Dominik Feri patří k politikům, kteří jsou tak nějak sexy.
Zdroj: archiv D. Feriho
Pokud vás zajímá mladý teplický zastupitel Dominik Feri, tak tu máme parádní rozhovor. Co na sebe tento týpek s etiopskými kořeny prozradil?

Mladík s etiopskými kořeny se v rozhovoru pro eXtra.cz dušuje, že není mýtický tvor, který chce sníst vaše děti. Chodí na pivo a nabídek od něžného pohlaví má opravdu mraky. Nezaujala ho prý ale skoro žádná. Má totiž přísná měřítka, která by většina průměrných slečen vůbec nepochopila.

Zpověď Dominika Feriho musela být redakčně upravena, protože tenhle mladík se nebojí mluvit tak superinteligentně, že by to mohlo shodit nejen naše redakční servery, ale hlavně všechny zaprděné Čechy ze židle. Nejde tu jen o to, jak vypadá, že má kladný vztah k marihuaně, ale hlavně jde o to, že rád své odpůrce na Facebooku drsně trollí.

„Dívek je mnoho. Zájem je velký,“ vtipkuje teplický zastupitel o svém vztahu s holkami. „Nemám rád, když mě nějaká chce jen proto, že si myslí, že by z toho mohla mít nějaký přínos, když jsem ten Feri. Pokud je tam naopak nefalšovaný zájem o mé aktivity, tak mi to docela imponuje,“ říká Feri a dodal k tomu, že mu jde především o inteligenci. Takže drtivá většina holek ze showbyznysu, jejichž smyslem života jsou dokonalá selfíčka a hluboké dialogy o pleťové kosmetice a botoxu, by mu nerozuměla ani pozdrav.

Přestože k tomu studuje práva a mluví jako učebnice programovacího jazyka, jinak je prý úplně normální. „Večer chodím na pivo nebo se pobavit. Dost lidí si kvůli tomu, že jsem mladý politik, řekne, že určitě budu pěkný k*etén a neumím se bavit jako normální lidi. Tak to ale není. V Praze bydlíme ve třech, je tam bordel v studentském slova smyslu. Už jsme tam měli tolik krabic na pizzy, že jsme je museli svázat a hromadně odnést, protože už to nebylo déle udržitelné,“ prozradil, že je bohém se vším všudy.

Lidé si ho nejvíc pamatují asi kvůli jeho poznávacímu znamení, výrazné kštici. Její úpravě se každé ráno věnuje pět až deset minut a prý se teď byl ostříhat. „Přece jen nemůžu chodit po městě v neupraveném stavu. Je to součástí mé image,“ zmiňuje ke své péči o zevnějšek.

Dominika, který je veřejně proti projevům nenávisti vůči uprchlíkům, velmi často atakují názoroví oponenti na Facebooku a jiných sociálních sítích, ale fyzicky jej nikdy nikdo nenapadl. „Snažím se být k těm lidem vstřícný. Pak se normálně bavíme a nakonec se loučíme skoro jako přátelé,“ dodal ke svému vztahu s veřejností mezi mladými dost populární politik, který se už devět let věnuje hře na piano a chystá se s kamarádem založit jazzovou kapelu.

Související články

Další články