Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dominik Feri po vynesení rozsudku: První slova o vězení, pivo s přáteli a zbabělý úprk

Dominik Feri odcházel v obklopení přátel.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 40 fotografií
chování

Je rozhodnuto. Dominik Feri si dnes u odvolacího soudu vyslechl pro něj nepříznivý rozsudek a byl potvrzen původní verdikt, tři roky vězení. Ačkoli si nevyslechl závěr podle svých představ, odcházel zvesela, v obklopení přátel. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, ihned se s kamarády vydali na pivo a celou dobu neopouštěl exposlance úsměv z tváře. Poté ale humor přece jen došel a Dominik se vypařil jako pára nad hrncem. 

Odvolací Městský soud v Praze v pondělí pravomocně potvrdil tříletý trest vězení pro Dominika Feriho za znásilnění dvou dívek a pokus o znásilnění další.

"Žít v právním státě znamená respektovat i ty rozsudky, se kterými bytostně nesouhlasíme, a o věcech, které se nikdy nestaly. Mohu jenom uvést, že ve věci bude přirozeně podáno dovolání," sdělil Feri stručně novinářům při odchodu z jednací síně.

Ačkoli bývalý poslanec si od soudu nevyslechl to, co chtěl, odcházel v relativně dobrém rozmaru, jak zaznamenali fotografové eXtra.cz.


Ještě před vynesením rozsudku byl Dominik velmi nervózní a neustále v ruce žmoulal propisku. O pár minut později už byla jeho nálada výrazně lepší a on v obklopení přátel odcházel z budovy s úsměvem na tváři. V partě několika přátel si to namířili rovnou do jednoho z pražských podniků.

Dominik Feri zbaběle utekl

Přestože Feri nemá co oslavovat, vypadalo to, že se náramně bavil. Společně s přáteli poklábosili u jednoho piva v nedalekém podniku. O chvíli později, zdá se, už bývalého politika humor opustil a nebylo po něm ani po jeho blízkých vidu ani slechu. Vypařil se zadním vchodem jako pára nad hrncem.


Ačkoli byl Feri odsouzen ke třem letům vězení, na své nevině i nadále trvá. "Trvám na tom, že k žádnému znásilnění nikdy nedošlo," řekl po vynesení rozsudku u soudu v Praze, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. "To je přesně ten život v tom právním státu. Nebyl bych první ani poslední," komentoval možnost, že skutečně půjde do vězení.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy