Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Dominik Feri po vynesení rozsudku: První slova o vězení, pivo s přáteli a zbabělý úprk

Dominik Feri odcházel v obklopení přátel.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 40 fotografií
chování

Je rozhodnuto. Dominik Feri si dnes u odvolacího soudu vyslechl pro něj nepříznivý rozsudek a byl potvrzen původní verdikt, tři roky vězení. Ačkoli si nevyslechl závěr podle svých představ, odcházel zvesela, v obklopení přátel. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, ihned se s kamarády vydali na pivo a celou dobu neopouštěl exposlance úsměv z tváře. Poté ale humor přece jen došel a Dominik se vypařil jako pára nad hrncem. 

Odvolací Městský soud v Praze v pondělí pravomocně potvrdil tříletý trest vězení pro Dominika Feriho za znásilnění dvou dívek a pokus o znásilnění další.

"Žít v právním státě znamená respektovat i ty rozsudky, se kterými bytostně nesouhlasíme, a o věcech, které se nikdy nestaly. Mohu jenom uvést, že ve věci bude přirozeně podáno dovolání," sdělil Feri stručně novinářům při odchodu z jednací síně.

Ačkoli bývalý poslanec si od soudu nevyslechl to, co chtěl, odcházel v relativně dobrém rozmaru, jak zaznamenali fotografové eXtra.cz.


Ještě před vynesením rozsudku byl Dominik velmi nervózní a neustále v ruce žmoulal propisku. O pár minut později už byla jeho nálada výrazně lepší a on v obklopení přátel odcházel z budovy s úsměvem na tváři. V partě několika přátel si to namířili rovnou do jednoho z pražských podniků.

Dominik Feri zbaběle utekl

Přestože Feri nemá co oslavovat, vypadalo to, že se náramně bavil. Společně s přáteli poklábosili u jednoho piva v nedalekém podniku. O chvíli později, zdá se, už bývalého politika humor opustil a nebylo po něm ani po jeho blízkých vidu ani slechu. Vypařil se zadním vchodem jako pára nad hrncem.


Ačkoli byl Feri odsouzen ke třem letům vězení, na své nevině i nadále trvá. "Trvám na tom, že k žádnému znásilnění nikdy nedošlo," řekl po vynesení rozsudku u soudu v Praze, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. "To je přesně ten život v tom právním státu. Nebyl bych první ani poslední," komentoval možnost, že skutečně půjde do vězení.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy