Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dominik Feri po skandálu vylezl ze své ulity a nabádá veřejnost: Běžte se očkovat!

Dominik Feri rezignuje na poslanecký mandát.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Feri radí

Bývalý politik Dominik Feri (25) se po dlouhé době ozval svým sledujícím. Po kauzách ohledně údajného sexuálního obtěžování se stáhl z veřejnosti a zamkl si i profil na sociálních sítích. Nyní se však vyjádřil k současné situaci ohledně koronaviru a nabádá veřejnost, aby se nechala očkovat.

Rok 2021 pro bývalého politika Dominika Feriho rozhodně nebyl tím nejlepším. V květnu totiž vyšlo najevo, že měl v minulosti sexuálně obtěžovat mnoho dívek, jak zjistil Deník N ve spolupráci s A2larm. Opakovala jsem, že s ním sex mít nechci, a žádala ho, ať v nátlaku a fyzickém dobývání přestane. Utrhl se na mě, ať prý držím hubu a už nic neříkám, a pak se na mě vrhl a měl se mnou sex navzdory opakovanému nesouhlasu. Zůstala jsem jako opařená a nedokázala se ani pohnout, byla jsem paralyzovaná," popsala jedna z žen.

Tato výpověď odstartovala ‚kauzu Feri’, která se probírala po celé republice. Dominik Feri byl do té doby aktivním politikem za TOP 09 a také nejmladším poslancem Parlamentu České republiky. Feri v reakci na to rezignoval na svůj mandát a z politiky se stáhl úplně.

Radí lidem, aby se očkovali

Dlouhou dobu o sobě nedal vědět, ale v poslední době už je na sociálních sítích aktivní více. Nyní přidal svou fotografii a k ní popisek: Huh, okolnosti už jsou patrně tak kromobyčejně debilní, že mě to probudilo ze zimního spánku. Běžte se očkovat, pak přestanu votravovat (pravděpodobně),” napsal na svůj Instagram.

Související články

Další články