Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dominik Feri po skandálu prchl z Česka: Jsem v důchodu, směje se z Paříže

Dominik Feri po skandálu prchl z Česka: Jsem v důchodu, směje se z Paříže
Zdroj: Profimedia
Kauza

Bývalý poslanec Dominik Feri (24) zmizel před útoky veřejnosti do Paříže. Právě z města na Seině sdílel veselou fotografii. V Čechách to zatím vře, údajné oběti jeho činů přibývají. Strkal do mě prsty, chtěl nadělat černoušky, děsí z mrazivých výpovědí žen, které mu měly padnout do spárů.

Dominik Feri uprchl z republiky

Dnes již bývalý poslanec Dominik Feri (24) sdílel na svých sociálních sítích pozdrav z Paříže ve Francii. V Čechách to pro Feriho, známého z TOP 09, muselo být vzhledem k aktuální situaci k nevydržení. Není tedy divu, že z naší republiky raději zmizel. Dominik Feri totiž čelí velkému tlaku veřejnosti kvůli aféře, podle které měl na několik žen vyvíjet nátlak za účelem dosažení pohlavního styku.

Teď, jako by se nic nedělo, sdílel bývalý poslanec, který se na sociální síti Instagram prezentuje pod přezdívkou choco_afro, usměvavou fotku v béžovém úboru a s výletnickým slamákem na hlavě. Svůj nejnovější příspěvek, na kterém se zvesela usmívá, okořenil jednoduchým popiskem: "Důchod." Komentáře Feri pod svými posty z pochopitelného důvodu raději zakázal; těžko by se totiž asi vyhnul veřejnému lynčování.


Politická celebrita byla už na začátku měsíce zachycena, jak cestuje letadlem do zahraničí. Bývalý poslanec si kromě toho také změnil účes a ostříhal své ikonické afro. Přestože lidé spekulují, že tak učinil, aby byl na ulici méně nápadný, sám Feri tvrdí, že změna vlasů v sobě žádnou symboliku nenesla.


Nadělám ti černoušky, strkal do mě prsty

Svědectví obětí přibývá. Několik žen na adresu Dominika Feriho uvedlo, že od nich měl vyžadovat sex i přes jejich nesouhlas a snažil se z nich vylákat nahé fotky nebo je veřejně dehonestovat.

"Vypila jsem určitě dost a pak nastal ten problém. Tohle je totiž to poslední, co si pamatuju, pak už mám jen útržky vzpomínek," tvrdí Monika, které měl Feri nabídnout Fantu po tom, co s ním odmítla mít sex. V té době jí bylo teprve 16.

"Ale pak jsem ležela, nic jsem neříkala, byla jsem ztuhlá a strašně jsem se bála. V hlavě jsem měla myšlenky na to, že to aspoň bude rychle za mnou. Nedokázala jsem ale ovládnout tělo, jen jsem se lepila na studenou zeď, abych od něj byla co nejdál, ale on mě držel a osahával. Ani nevím, jestli jsme měli sex. Rozhodně vím, že mi do intimních míst strkal prsty, že na mě sahal, sahal na mě několikrát za tu noc," tvrdí dívka, která se prý navíc probudila úplně nahá. Dodnes neví, zda nebyla osudné noci znásilněna.

"Říkal mi, že jsem hot jak prase, mám dobrý prsa, že jsem odvážná, že mám na sobě s takovýma prsama šaty, že ho to vyzývá," říká Julie, kterou měl Feri lákat na šikovné prstíky i na to, že jí udělá malé černoušky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy