Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dominik Feri na Hrad nejde, ale šéf Pirátů Bartoš za Zemanem míří a bere i svůdnou manželku

Ivan Bartoš a jeho manželka.
+ Dalších 10 fotografií
Opakuje se to každý rok. Někdo se na Hrad těší, někdo za Zemanem nepůjde. Dnes prezident předá státní vyznamenání. Dominik Feri z TOP 09 Zemanem opovrhuje, šéf Pirátů Ivan Bartoš na Hrad bere i manželku Lydii.

Je státní svátek a prezident Zeman bude udělovat státní vyznamenání. Někteří politici dali najevo, že Zemanem opovrhují a na Hrad nedorazí. Zemanovi dali košem lidovečtí politici Marian Jurečka a Daniel Herman či poslanci za TOP 09 Miroslav Kalousek a Dominik Feri.

„Ne, ale děkuji za pozvání. Počkám si, až na Hradě bude důstojnější prezident. A doufám, že nebudu muset čekat dlouho,“ uvedl na sociální síti Feri.

Čekalo se, jak bude reagovat šéf Pirátů Ivan Bartoš. Ten ale pozvání na Hrad přijal. Je to prý slušné.

„Ten státní svátek je signifikantní pro Českou republiku, i to vyznamenání má jakýsi význam. To, jestli souhlasím s tím, komu bude uděleno, podle mne není relevantní. Myslím si, že je to slušnost se tam jít podívat, alespoň já to tak chápu. Ale dokážu pochopit i jiné politiky nebo jiné osoby, které odmítají do toho sálu jít,“ uvedl podle webu iDnes.cz šéf Pirátů.

Mohlo by vás zajímat

Další články