Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dominik Feri: Fanoušci si ho pletou s kanadskou superhvězdou

Dominik Feri: Fanoušci si ho pletou s kanadskou superhvězdou
Zdroj: Archiv Dominika Feriho, Profimedia/ Koláž Extra.cz
+ Další 2 fotografie
Sociální sítě
Dominik Feri (24) zveřejňuje na svém Instagramu převážně zprávy a postřehy ze světa politiky. Nebojí se ale sem tam dát prostor nějakému postu, který jeho sledující zaručeně pobaví. Naposledy si takto utahoval ze své podoby s kanadským zpěvákem Abelem Makkonenem Tesfaye (30), kterého veřejnost zná hlavně pod pseudonymem The Weeknd.

Na podobu politika s umělcem upozornila Feriho jeho sledující. “Ahoj, ten zpěvák The Weeknd je ti úplně podobný. Spletla jsem si tě s ním,” napsala politikovi a poslala mu dvě srovnávací fotografie. Jak je z nich patrné, splést si Feriho s The Weeknd není až tak těžké, jak se může zdát.

Influencer zveřejnil screen z chatu s komentářem: “Weeknd z Wishe” a počet reakcí na příspěvek již přesáhl přes sto tisíc. Mezi komentáři se několikrát objevilo, že to spíš Weeknd je Feri z Wishe, než obráceně. Tento vtip odkazuje na situaci, kdy si někdo objedná nějaké zboží z e-shopu a domů mu přijde něco docela jiného, a hlavně lacinějšího.

V komentářích také padla otázka: “Nechceš nám od něj něco nazpívat?” nebo “Kterej z nich je Weeknd?”. Někteří navrhovali poslat srovnávací fotografie samotnému zpěvákovi. To, že má Dominik Feri k hudbě kladný vztah, dokládá i jeden z jeho starších postů - video, kde hraje na tubu.

Instagramový účet Dominika Feriho se již blíží k hranici milionu sledujících. Politik brzy s nejvyšší pravděpodobností překoná na sociální síti Leoše Mareše (44), a stane se tak největší českou hvězdou Instagramu. Nemůže se ale měřit s The Weeknd, který má v současnosti na Instagramu 28,3 milionů sledujících. Ještě více ohromující jsou však počty zhlédnutí videoklipu k megahitu Starboy, který umělec nazpíval společně s Daft Punk. V současnosti má video šanci dosáhnout dvou miliard diváků.

Související články

Další články