Krásná dcera slavného otce – Dominátora, semifinalistka Talentu 2010 Dominika Hašková (18) zažívá tvrdý střet s realitou v osobním i pracovním životě.

Poté, co se rodičům po třiadvaceti letech definitivně rozpadlo už delší dobu nefunkční manželství, stále ne a ne zavadit o pořádný kšeft. Vysněné soulové a country CD existuje více než dva roky stále jen v rovině plánů, nabídky nepřicházejí, a když se něco objeví, tak je to spíš za trest.

Třeba jako hostování v muzikálu Chess, který se chystá v několika reprízách „otočit“ pražské Divadlo Palace coby klasickou večerní zábavu pro turisty. Představení je celé v angličtině, celý po všech čertech sebraný soubor je také anglický, nefiguruje v něm nikdo známý a čert ví, jak se k „čurdě“ vlastně Hašková nachomýtla. A co víc, podle všeho to vypadá, že při představení bude mít Dominika víc lidí okolo sebe na jevišti než v hledišti.

V tištěném bulváru včera vyšly evidentně PR články na to, že příští týden Hašková v muzikálu hraje a že je to všechno super, a z celého díla jen čiší snaha na poslední chvíli prodat vstupenky na anglicky zpívaný muzikál (?). Cvičně jsme si zavolali na pokladnu divadla a ptali se po volných místech: „Jo, tak těch je opravdu hodně, na všechny tři dny,“ řekla nám hodná paní v pokladně a nebohé a velmi talentované Dominice nezbývá než doufat, že to všechno jsou jen těžké začátky velké kariéry a že v nejhorším ty lupeny vykoupí tatínek a rozdá je někomu, koho anglický muzikál v nastudování u nás neznámých herců zajímá.