Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dominátor spáchal harakiri: Pustil se do ufňukaného Jágra! Hrozí mu lynč od sektářů z hokejové rodiny?

Dominátor spáchal harakiri: Pustil se do ufňukaného Jágra! Hrozí mu lynč od sektářů z hokejové rodiny?
Zdroj: profimedia.cz, koláž: Andrej Šabib

Brankářská hokejová legenda Dominik Hašek (49) si dovolil nepředstavitelné a udělat tohle ve středověku, jde bez soudu rovnou na hranici.

Slavný gólman v deníku Sport (Hašek aktuálně trtká šéfku českého zastoupení vydavatele listu, pozn. aut.) prohlásil, že Jágr totálně emočně nezvládá svůj odchod a způsob, jakým komunikuje do médií své frustrace z kritiků, je mimořádně trapný a nedospělý.

"Je to projev neúcty. Ke všem, kdo si Jardu dovolili kritizovat, jak se postavil k lidem, kteří to provedli. Postavil se do pozice, že on znamená něco víc než jeho kritici, když jim tohle vzkázal. Já jsem někdo a vy nemáte právo mě kritizovat. A to je špatně, s tím nikdy nemůžu souhlasit," poznamenal celkem trefně Hašek, který mimochodem sám končil kariéru načtyřikrát, ale neuvědomil si při tom, že nekritizuje hokejistu, ale Boha a Nejvyšší morální autoritu všech dob a že Jágr je něco jako Jaroslav Foglar, o kterém se také ví, že byl zřejmě tak trošku homosexuální pedofil, ale nesmí se to říkat, protože byl Jestřáb, stejně jako u Jágra si většina novinářů nedovolí kritiku jeho mnohdy naivního vystupování prostě proto, že je to Jágr.

Haškovi nejvíc vadí Jágrova věta: "Nemám zapotřebí, aby si mé jméno bral někdo do huby, když ví úplný hovno."

"Co řekl, je neomluvitelné," říká Dominátor s tím, že Jágr je ikona a nemůže si dovolit napadat jiné jen proto, že mají jiný názor a dovolí si ho kritizovat, což je názor, který kromě Haška sdílí i několik dalších anarchistů včetně autora článku, kteří Jágra absolutně respektují jako hokejistu, ale sem tam si dovolí Jardu popíchnout a kvůli tomu už se také podvědomě pomalu loučí s rodinami a sepisují poslední vůle, než je dožene Jardova facebooková hokejová rodina s loučemi a oprátkou.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy