Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Domenico Martucci se stal otcem: Syn dostal symbolické jméno. Tohle mu předpověděly hvězdy

Domenico Martucci má syna: Miminko dostalo symbolické jméno
Zdroj: Se souhlasem Domenica Martucciho
+ Další 2 fotografie
Narození miminka

Domenico Martucci (45), který nějakou dobu chodil se zpěvačkou Ivetou Bartošovou (†48), se stal tatínkem. Syna mu v půlce října porodila manželka Nikol, zprávu se ale novopečení rodiče rozhodli světu oznámit až teď. Chlapeček dostal symbolické jméno, které mu, stejně jako naše vědma Soňa, věští naprosto jasnou budoucnost.

Pyšný tatínek

"Největší dárek k mým dnešním narozeninám je být táta," psal v červenci na Facebook italský hrabě Domenico Martucci (45) pod snímek, na kterém líbá své milé těhotenský pupíček. Nyní světu s radostí oznámil, že mu manželka Nikol Martucci konečně porodila chlapečka. Ten se narodil v půlce října.


"Alexander Vincent Martucci - 16. 10. 2021," napsal Domenico pod fotku miminka. "Jsem nejšťastnější tatínek na světě! Děkuji mé milované manželce, že mi darovala to nejcennější v životě, našeho krásného a zdravého syna. Navždy vás budu s maminkou milovat, Alexi. Jste to nejkrásnější co mě v životě mohlo potkat. Jsme rodina," dodal dojatě. A gratulace od přátel se ihned začaly sypat.

Miminku vyvěštila naše vědma

Jméno Alexander pochází z řečtiny a znamená "obránce mužů." Vincent je pak odvozeno z latiny a vykládá se jako "vítěz." Malý Saša se narodil ve vzdušném znamení Vah. Pro ty je typické diplomatické chování, touha po harmonii a rozvážnost.

"Chlapci věštím zářnou budoucnost a milující rodinné zázemí. Bude mít velký smysl pro spravedlnost a půjde mu to ve škole. Na tu se ale nebude chtít moc soustředit, důležitějí pro něj bude popularita ve společnosti a pozornost okolí. To bude okouzlovat svým netypickým smyslem pro humor. Vyroste z něj cílevědomý mladý muž," předpovídá miminku vědma Soňa Humlová (63).

Související články

Další články