Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Domácnost Nadi z Výměny manželek čítá 12 lidí: Žije i s exmanželem a jeho přítelkyní!

+ Dalších 7 fotografií
V premiérové Výměně manželek uvidíme, jak zapadne Jana (32) do velké komunity a dokáže se postarat o domácnost čítající dvanáct lidí a jestli se přizpůsobí Naďa (38) rodině s naprosto odlišným způsobem výchovy? Ta si bude možná připadat v nové rodině osiřelá, jelikož její domácnost čítá dvanáct lidí.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Nymburka, kterou tvoří Naďa (38), Martin (42), dvojčata Maxmilián a Alex (16 měsíců), Kristýna (17), Andrea (11), Karolína (16), Jirka (19), Vašek (18), Adam (20), Josef (40), Růža (37). Na druhé straně se seznámíme s Janou (32), Petrem (41), Kristýnou (3) a Davidem (9), kteří žijí v Bělé pod Bezdězem. Rodinu z Nymburka přihlásila do Výměny manželek jedna z dcer, aby matce dokázala, co všechno pro ni i ostatní znamená.

V druhé rodině chtěli jít do tohoto projektu oba dva. Hlavním důvodem je to, že chtěli zjistit, jestli bez sebe dokážou být, protože dosud chodí všude spolu a téměř se nerozdělují. Pro Janu bude obrovským překvapením počet členů její náhradní rodiny. Obstarat bude muset nejen Martina s dětmi, ale zároveň i několik kamarádů, kteří s nimi žijí, a dokonce i bývalého přítele Nadi s jeho novou přítelkyní. Zvládne se postarat o takto početnou domácnost? Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články