Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Domácí party se hodně vymkla: Máma zašpásovala s osmnáctiletým klukem a co mezitím dělala její mladičká dcera?

Máma Rachel se za své chování stydí.
Rachel Lehnardt (36) je taková ta cool máma, co dceři povolila večírek ve vlastním baráčku. Jenomže místo toho, aby dělala dozor a puberťákům brala flašky z rukou, tak to dopadlo přesně naopak. Nejvíc to tam rozjela máma a v americkém státě Georgie vypukla hotová Sodoma Gomora!

Takže, co dělo? Začalo to popíjením alkoholu, pak přišlo na řadu hulení trávy a nálada se uvolnila. Najednou skupinka studentů v čele s matkou hrála nahá Twister! A nezůstalo to jenom u svlékání.

Máma Rachel byla v náladě a odvedla si jednoho osmnáctiletého mladíka do koupelny, kde došlo na žhavý sex. Když se vrátili mezi ostatní, začala dávat Rachel omladině instruktáž v používání erotických hraček a prováděla to sama na sobě! Když se uspokojila podruhé, šla si lehnout.

Za chvíli ji ale probudilo něco děsivého. Během spánku ji začal znásilňovat přítel její vlastní dcery! A to mu bylo 16 let.

A jakou to mělo dohru? O počínání se dozvěděli prarodiče, kteří okamžitě začali usilovat o to, aby všechny Racheliny děti (dohromady 5) dostali do péče. Rachel ale do rozvodu, který proběhl v roce 2014, nikdy nepila a i potom se snažila držet na uzdě. Kvůli problémům začala dokonce chodit na setkání Anonymních alkoholiků.

A byl to právě její sponzor neboli patron či zastánce z této organizace, kdo ji „napráskal“ policii.

Rachel svého chování neskutečně lituje a naštěstí nepůjde do vězení. Soud jí vyměřil pokutu v přepočtu 14 000 korun a podmínku.

Související články

Další články