Takže, co dělo? Začalo to popíjením alkoholu, pak přišlo na řadu hulení trávy a nálada se uvolnila. Najednou skupinka studentů v čele s matkou hrála nahá Twister! A nezůstalo to jenom u svlékání.

Máma Rachel byla v náladě a odvedla si jednoho osmnáctiletého mladíka do koupelny, kde došlo na žhavý sex. Když se vrátili mezi ostatní, začala dávat Rachel omladině instruktáž v používání erotických hraček a prováděla to sama na sobě! Když se uspokojila podruhé, šla si lehnout.

Za chvíli ji ale probudilo něco děsivého. Během spánku ji začal znásilňovat přítel její vlastní dcery! A to mu bylo 16 let.

A jakou to mělo dohru? O počínání se dozvěděli prarodiče, kteří okamžitě začali usilovat o to, aby všechny Racheliny děti (dohromady 5) dostali do péče. Rachel ale do rozvodu, který proběhl v roce 2014, nikdy nepila a i potom se snažila držet na uzdě. Kvůli problémům začala dokonce chodit na setkání Anonymních alkoholiků.

A byl to právě její sponzor neboli patron či zastánce z této organizace, kdo ji „napráskal“ policii.

Rachel svého chování neskutečně lituje a naštěstí nepůjde do vězení. Soud jí vyměřil pokutu v přepočtu 14 000 korun a podmínku.