Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Domácí násilí ve Slunečné: Potvoře Sylvě sklapla pusa až po pořádné facce

Zdroj: Archiv
+ Dalších 5 fotografií
slunečná
Bára Jánová (31) ztvárňuje ve Slunečné mrchu Sylvu, které zatím vše vychází. Sylva dokáže svým chováním a provokacemi vytočit všechny doběla a tentokrát to neslo větší následky, než by čekala. Svého seriálového manžela Jana Plouhara (38) vyprovokovala natolik, že mu nezbyla žádná slova a schytala od něj pořádnou facku.

Bára Jánová hraje společně s Janem Plouharem v seriálu Slunečná manželský pár, který se neustále provokuje. Sylva je vypočítavá mrcha a Štěpán nervák a alkoholik. Spojení těchto dvou osobností se ale v seriálu neukazuje jako dobrý nápad a v novém díle Slunečné jejich manželskou hádku, kterou vyprovokuje Sylva, zakončí pořádná facka. „Sylva se se Štěpánem nepohodla, on byl dost napitý, ona zase nepříjemná. Vyřešilo se to pohlavkem.“

Natáčení facky šlo hercům jako po másle

Herečka Bára Jánová popsala, jak natáčení scény probíhalo. „To bylo v pohodě, nebylo to vůbec náročné natáčení. Honza se mě samozřejmě ani nedotkl, bylo to jen jako a zvukaři pak krásně udělali plesknutí. Vše muselo být ale dobře načasované. Včas jsem uhnula hlavou a bylo natočeno. Myslím, že se to ani mockrát neopakovalo. Šlo to jako po másle,“ vzpomíná na natáčení herečka, která se v seriálu začala objevovat i v novém, krátkém účesu, který si už před časem nechala udělat.

Související články

Další články