Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Domácí násilí ve Finsku: Naštvaný Hasan krásné přítelkyni údajně uřízl hlavu

Zdroj: Facebook - Sanni Ovaska
+ Dalších 6 fotografií
finsko
Finka jménem Sanni Ovaska je po smrti. Údajně jí uřízl hlavu její přítel Hasan Alqina, který pochází z Izraele a hlásí se k palestinské národnosti. Oficiální místa tragédii popisují jako domácí násilí. Protimigrantské plátky pak zdůrazňují kulturní rozdíly.

Není stále jasné, co se přesně v městě Hämeenlinna stalo. Podle informací pravicových webů je obětí Finka Sanni Ovaska, která chodila s Hasanem Alqinou. Mělo dojít k hádce a Hasan své přítelkyni údajně sťal hlavu v jejím bytě. Fotka zakrvavených dveří se objevila na Twitteru.

K tragédii došlo v pondělí. Dívka prý chtěla přítele opustit, on to špatně nesl. Sanni nyní oplakávají kamarádi a píší vzkazy na její stále ještě funkční facebookový profil.

Vzkazy se objevují také na profilu jejího palestinského přítele. Ten po vraždě zřejmě spáchal sebevraždu. Dříve se snažil stát kulturistou a ve Finsku zřejmě žádal o azyl.

Vyšetřování probíhá

„Policie vyšetřuje podezření na vraždu v Hämeenlinně. Tento incident se stal v soukromé rezidenci v centru města dne 20. ledna 2020 večer nebo v noci. Incident byl ohlášen kolemjdoucím poté, co viděl známky možného zločinu v bytě. Vyšetřování trestného činu je v rané fázi. Motiv činu policie nezná,“ stojí v oficiálně zprávě.

Kriminalisté slíbili, že po víkendu k případu uvolní více informací.

Související články

Další články